Öne Çıkanlar android cumhuriyet baş savcılığı deaş operasyonu demet akalın Balotelli'ye başkanı da ırkçılık yaptı

Bu haber kez okundu.

Türk Kazak İş Adamları Birliği

Türk Kazak İş Adamları Birliği 15 Temmuz darbesi sonrası Türk Kazak ekonomik ilişkilerini korumak amacıyla kurulmuş olan bir birliktir. Birliğin kurulum tarihi 22 Temmuz 2016'dır.

TUKİB'in Görevi

Tukib Türk ve Kazak iş ilişkilerinin devamlılığını sağlamak ve iş ilişkilerini güçlendirmek amacıyla kurulmuştur. Ayrıca iş dünyasında meydana gelen sorunlara kalıcı çözüm üretmek ve iş hayatını geliştirmek amaçlıyorlar. Türk ve Kazak iş adamları birliği kurulduğundan beri gelişerek iş dünyasında hizmet vermeye devam ediyorlar. Birlik Kazakistan'a gidip çalışmak isteyen Türk firmalarına bilgiler veriyor ve yönlendirmeler yapıyor. Ayrıca iş hayatlarında yaşanacak sorunlar için çözümler üreterek iş adamlarına yardımcı oluyorlar. Aynı zamanda birlik Türkiye'de çalışmak isteyen Kazak iş adamlarına da yol gösterici bilgiler veriyorlar. İş hayatlarında yardımcı oluyorlar. Her türlü danışmanlık hizmetini veriyorlar.

Türk Kazak İş Adamları Birliği Yönetim Kurulu

Birliğin yönetim kurulu başkanlığını ise Fırat Develioğlu yürütüyor. Ayrıca Fırat Develioğlu birliğin başarılarından dolayı TBMM tarafından ödüle layık görülmüştür. Birliğin başkan yardımcıları da iş adamlarından oluşuyor. Yardımcıları TSSCH başkanı Mehmet KemalÇetinelli ve Kasanov grup başkanı Murat Kasanov'dur

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema