Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Tişört Tasarla, Tarzını Yansıt

Bu aşama da kendilerini giyim ve kuşamları ile ön plana çıkarmak isteyen bireyler, özellikle tişört tasarla alternatifine yönelmekte ve kendi stillerini diğer insanlara göstermektedirler. Oldukça kolay ve uygun fiyatlara yapılabilen bu baskı sistemi, web sitemiz sayesinde artık online ortama taşınarak tam bir dijital alt yapı ile hizmet vermektedir.

Tişört baskı yaptırmak isteyen bireyler, sistemimize giriş yaparak istedikleri baskıları özgür dünyalarının onlara gösterdiği şekilde yapıp kendi tarzlarını kolayca yansıtabilirler. Web sitemize üye olduktan sonra tişörtlerini seçerek üzerlerine istedikleri yazı ve görselleri kolay bir şekilde yerleştirebilir ve anında sipariş vererek satın alabilirler.

Üstelik sevdiğiniz bir resmin yanı sıra, kendinize ait olan çizim veya fotoğraflarında baskısını tişörtünüze yapabilirsiniz. Aynı zaman da yazı karakterini, boyutunu ve rengini seçebilir, yazılarınızı ve resimlerinizi istediğiniz pozisyona getirerek baskıya gönderebilirsiniz.

Ne İstersen Onu Bastır

Tişörtlerimizin hem arka yüzüne hem de ön yüzüne baskı yapabilmeniz mümkündür. Dilediğiniz şekilde ve geniş bir yelpaze de istediğiniz baskıları elde edebilir, giyeceğinizin ürünün sadece size özel olmasını sağlayabilirsiniz.

Tişörtlerimizin tamamının 1. Sınıf üründen imal edilmesinin yanı sıra, baskı kalitemizde oldukça yüksektir. Bu da tasarladığınız baskının, baskı sonrası hali ile %100’e yakın bir uyum göstermesine imkân kılmaktadır.

Aynı zaman da kısa sürede dökülen veya soyulan baskıları tarihe karıştıran kaliteli ve 1. Sınıf imkanlarımız sayesinde, uzun ömürlü baskı ürünlerine sahip olabilmektesiniz. Yıkama kriterlerine uyulduğu taktirde ürünlerimiz oldukça uzun süreler sizin kullanımınıza paralellik gösterecektir.

Tişört baskı ürünlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilir, hızlı kargomuz sayesinde kapınıza kadar teslim edilmesine şahit olabilirsiniz. Ayrıca tiny panda ürünlerimizin tamamı garantilidir ve iade hakkınız bulunmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema