Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Sürücü Kursunda Güvenin Adresi

Kurs merkezimiz, Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen A1, A2 ve B tipi sürücü sertifikası vermektedir. Kursumuzda teorik konu içeren dersler, modern sınıflarımızda, eğitsel eğitim araçları ile beraber görsel olarak aktarılmaktadır. Kendibranşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir. Özel ekip kadıköy ehliyet kursu olarak hafta içi kurslarının ve teorik ders programları akşam programında da isteğe göre uygulamaktadır.

Kurs Sektöründeki Hizmet Vizyonumuz

Teorik ders programının tamamını bitiren arkadaşlarımız, direksiyon eğitim programına geçme aşamasına gelmektedir. Direksiyon eğitimi, sizlere sürüş kolaylığı sağlayan, modern araçlarla usta direksiyon eğitmenleri eşliğinde verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amacımız, her kursiyerin, hızlı trafik içerisinde rahat bir şekilde ve zorlanmadan her çeşit modeldeki aracı kullanabilecek aşamaya gelmesine yardımcı olmaktır. Sürü adayı olarak fiyat hakkında bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan sürücü kursu fiyatları için tıklayınız Uzman destek ekibimiz ve eğitmenlerimiz eşliğinde siz kursiyerlerimizi merkezimize bekliyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema