Öne Çıkanlar hakkari ceren iskur kına gecesi KHK

Bu haber kez okundu.

Su Yalıtımı Sisteminde Yeni Adresiniz

Su yalıtımı işlemleri için güvenilir hizmet almak istediğinizde firmamıza müracaatedebilirisiniz. Yalıtım işlemleri basite alınacak işlemlerden değildir. Hatalı yapılması halindeistemediğiniz masraflar çıkabileceği gibi telafisi olmayan sorunların yaşanmasına da neden olmaktadır.

Firmamız ve Hizmetlerimiz

Su yalıtımı Ankara firması olarak ilk olarak 20 yıl önce sektöre giriş yaptık. Yolumuza çıkarken Dr. Schutz firmasının distribütörlüğünü alarak yola koyulduk. Öncelik kaliteli malzeme kullanarak iyi hizmet sunmak oldu. 1998 yılından bu yana bu amaç doğrultusunda müşteri portföyümüzü epey genişletmeyi de başardık. Verdiğimizhizmetlersonrasındakullandığımız Dr. Schutz temizlik ve cila ürünleri sayesindezeminleri 30 yıl garantili bir şekilde uzun sürelikullanabilmektesiniz.

Firma olarak zemin kaplama işlemi dışında Epoksi su yalıtımı hizmeti de vermekteyiz. Epoksi en temel malzemelerimizden biridir.

Epoksi nedir? Yeni nesil malzemelerden biridir. Kimyasal reçine olarak yalıtım ve zemin kaplama işlemlerinde güvenilirşekildekullanılmaktadır. Kuvvetli bir yapıştırıcı olması nedeniyle kaplama işlemlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Firma olarak yalıtım işlemlerinde hijyene verdiğimiz önemden dolayı Epoksi ürününü tercih etmekteyiz.

Su Yalıtımı İşlemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Su izolasyonu Türkiye’de yapılar için zorunlu tutulmamaktadır. Bunun yanı sıra son derece önem arz eden bir konudur.

Su binaların ömürlerini kısaltma konusunda en etkili dış etmenler arasında yer alır. Binayı sudan korumak için alınan tüm önlemlere su yalıtımı denilmektedir.

Farklı işlemler ve yöntemlerle su yalıtımları yapılmaktadır. Binanı dış yüzeyi haricinde iç yüzeylerinde ve çatı bölümünde de yapılan işlemler bulunmaktadır. Bizler firma olarak özellikle Epoksi teras su yalıtımı hizmetlerini sıklıkla gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak bodrum, temel su yalıtımı kanalet ve gölet su yalıtım işlemlerinde de alanında uzman ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Her bir bölge için yapılacak işlemler değişmektedir. Çatı teras yalıtım işlemlerinde kullanılan mekânlar için iki kat membran işleminde bir katında polyester kullanılırken kullanılmayan mekanlar için bir kat için arduvaz kaplaması işlemi uygulamaktayız.

Kanalet ve gölet yapımlarında da kullanılan membranların zarar görmemesi adına ayırıcı tabakaları özellikle kullanmaktayız. Polyester keçe taşıyıcılı bitüm membran kullanarak işlemi gerçekleştirmekteyiz. Gölet su yalıtımı işlemlerinde membranların kaymasının önüne geçmek adına da basınç kuyuları oluşturarak farklı çözümler bulmaktayız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema