Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

Sorularınıza Yanıt Bulun

Sitemiz İslamiyet hakkındaki yanlış bilgileri ortadan kaldırmak amacıyla kuruldu. Müslümanların sorularını cevaplandırmak için yayın hayatına başlayan adresimiz sorularla İslamiyet özelliğiyle beklentilerinize yanıt verebiliyor. İslam dini hakkında merak ettiğiniz tüm konuları internet adresimiz bulabilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana günlük yüzlerce sorunun cevabını bu adres üzerinden vermeyi başardık. İnternet üzerinde milyonlarca insanla sanal ortamda bir araya geldik.

Lalegül TV, dini içerikli televizyon kanallarından bir tanesidir. İsmailağa cemaatine yakınlığı ile bilinen bu kanalda cevaplanan sorular sitemizde yer almaktadır. Sitemiz hem görsel hem de pratik kullanıma elverişli duruma getirildi. Adresimize giriş yaptıktan itibaren merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Sorularınız alanında uzman olan ilim adamları tarafından cevaplanmaktadır.

Sorularınıza Yanıt Bulun

Dini bilgiler her ne kadar hayatın içinden olsa da bazı zamanlarda yenilenmesi gerekir. İslam'la ilgili bilginin yaşadığımız hayatı aydınlatması için bazı sorulara çözüm bulmamız gerekir. Bu sorulara ise uzman din bilginleri yanıt verir. Sorularınız İslam dini konusunda birikim sahibi ve uzman olan kişiler tarafından cevaplanıyor. Sitemizde hayatın her alanında karşımıza çıkacak soruların cevabını bulabilirsiniz. Amacımız, İslamiyet ile ilgili sorulara cevap vererek insanları aydınlatabilmektir. İslam ile ilgili pek çok konunun cevabı sitemizde yer alıyor. Bu adres üzerinde Cübbeli Ahmet hoca nın cevaplarına da geniş yer verdik.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema