Öne Çıkanlar satılık köpek MKE Ankaragücü trafik Kazası Nokia n9 ekranı en

Bu haber kez okundu.

Soho Tip Kabinetlerle Tanışın!

Soho kabinet modelleri en şık network kurulum çözümleri arasındadır. Şık ve düzenli yapısının yanı sıra düşük maliyetli olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Estetik ve sağlam yapısı ile oldukça kolay kurulum özelliklerine de sahiptir. Tüm kabinet ölçüleri için uygun olmakla beraber yüzde yüz geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir. Kalite yönetim sistemi uluslararası kalite standartlarına da uygundur. Soho kabinet modelleri 2 havalandırma deliğine de sahiptir. Üst şasesinde yer alan 2 adet havalandırma deliği bulunmaktadır. Bunun dışında maksimum 2 fanlı fan modülü bağlanarak da aktif havalandırma yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir fan modülü de bağlamayabilirsiniz. Bu durumda da pasif havalandırma özelliği ile kabinet içi havalandırmaya destek olacaktır. Bunun dışında soho kabinet modelleri kabinet içi havalandırmaya da destek olur. Öte yandan bu kabinet modelleri üst ve alt şaselerde kablo girişleri için kablo geçiş hollerine de sahiptir. Bu hollerden birinde kablo geçiş fırçası bulunmaktadır. Diğer holde ise PVC kapak yeri yer alır. Bu alan üzerinden istediğiniz zaman kablo geçiş fırçasının yerini değiştirebilirsiniz. Bu sayede kablo yerlerinin değiştirilmesini ve istediğiniz alandan girişini sağlayabilirsiniz. Fırçalı bir yapıya sahip olması ise kablo girişleri sırasında istenilen düzeni de sağlayabilirsiniz. Bunun dışında fırçalı yapısı sayesinde kablo girişleri sırasında da toz girişleri minimum olur. Öte yandan ayarlanabilir cihaz montaj dikmeleri avantajı da bulunmaktadır. Kabinet içerisinde kullanılan cihazların ebat ve derinliğine göre de cihaz montaj dikmeleri hareket ettirilebilmektedir. Kabinetin derinliği boyunca hareket avantajı da elde edilmektedir.

Kabinet Modelleri

Kabinet modelleri kullanılan cihazlara göre değişmektedir. KurumsalIT güvencesi ve kalitesi ile sitemiz üzerinden kabinet modellerine göz atabilirsiniz. Özellikle Switch, Router, Patch Panel ve Priz gibi network donanımları için de iç hacmi bulunmaktadır. Soho tipi kabinet modellerini ofislerde, evde, banka ya da devlet dairelerinde, okullarda ya da hastanelerde güvenle kullanılmaktadır. Düşük maliyetli olmasının yanı sıra oldukça dayanıklılığı yüksek ve estetik açıdan da tatmin edicidir. Estetik ve dekoratif görüntüsü de vardır. Silindirik ön kapağın açılma yönünü de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kabinet Fiyatları

Kabinet fiyatları tercih edeceğiniz kabinet modelinin markasına, iç hacmine ve özelliklerine göre değişmektedir. Kabinet fiyatları konusunda en uygun ve güvenilir seçenekler için KurumsalIT olarak sitemize göz atabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema