Öne Çıkanlar en Ordu Valisi Seddar Yavuz Orman Geçici İşçileri Uzm. Dr. Nilgün Polat Karadeniz

Bu haber kez okundu.

Şimdi Paykasa Kart Zamanıdır

İngiltere merkezli bir şirket tarafından yaratılan ön ödemeli sanal para kartı uygulaması Paykasa yarattığı güvenli sanal alışverişler sonrası şimdi paykasa kart zamandır dedirtti. Sitemiz aracılığı ile 10 euro’dan başlayan ve 1000 euro’ya kadar çıkan değişik miktarlarda paykasa satın al emri verebilir ve özellikle oyun sitelerinde hiçbir endişe duymadan kullanabilirsiniz.

Ödemeler Güvenli Yapılıyor

Satın alma işlemi ise sitemizle ilişkiye geçerek, almak istediğiniz paykara tutarının ödemesini havale veya EFT yoluyla banka hesaplarımıza yaparak, ödeme sonrasında hemen göndereceğimiz paykasa PIN numarası ile kartınızı tanımlayarak tamamlayabilirsiniz. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ofisimizi ziyaret ederek direk paykasa satın alabilirsiniz. Sanal kart kullanımına başka bir açıdan baktığınızda paykasa elektronik para biriminin e-ticaretin ruhuna sanki çok daha uygun olduğunu düşünebilirsiniz.

Yükselişe Geçen Bir Sistem

Online mağaza alışverişleri de adeta online para birimi ile ödenmektedir. Dünyada değişen bütün kavramlar gibi para ödemelerinde de değişmelerin yaşandığını bize en güzel Paykasa gösteriyor. paykasa al komutu sırf bu yüzden gelecekte çok daha fazla kullanılmaya başlanabilir. Özellikle oyun siteleri başta olmak üzere Paykasa Kart bu ödemeyi kabul ettiğini gösteren pek çok e-ticaret sitesinde geçerlidir. Çocukların kredi kartları üzerinden alışveriş yapmaları bile bu şekilde kontrol altında tutulabilir, çünkü limit sınırlıdır. Kredi kartları da bunu yapıyor ama siz kredi kartı kullandığınız için ayrıca faiz de ödüyorsunuz. Paykasa kart için herhangi bir extra ödeme yapmanız gerekmiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema