Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Şık Bir Bilim & Kültür Platformu

İnternette bilim ve genel kültür konularında haber, makale okumak neredeyse her internet kullanıcısının yaptığı bir eylemdir. Bunu yapmaya imkan veren çeşitli siteler, platformlar var. Ancak çoğunda içerikler güncel değil veya çok uzun. Zanalab adlı bir platform ise hem güncel haber ve içerikler yayınlıyor hem de yazıları daha net ve kısa tutarak kolay okunmasını sağlıyor.

Zanalab Nedir?

Zanalab, Bağcı Network tarafından kurulmuş genel bir blog sayfasıdır. Bilime, genel kültüre veya İslam'a dair birçok içerik mevcut bu sitede. Merkezi Konya'da olan bu platforma zanalab.com adresinden ulaşılabiliyor.

Zanalab'de Neler Var?

Zanalab'de rüzgar tulumu haberinden, termodinamik tablolar ile ilgili haberlere kadar her şey mevcut. Ancak Zanalab'de içerikler daha çok bilim, yaşam, bilgisayar, biyografi, haber, otomobil ve İslam başlıklarına yönelik hazırlanıyor.

Neden ZanaLab Tercih Edilmeli?

Sıkmayan ve göz yormayan arayüzüZanalab'i tercih sebebi yapıyor. Ayrıca içeriklerin sade, kısa ve anlaşılır olması da Zanalab'in tercih edilmesi için iyi bir sebep. Zanalab, daima güncel içerikler paylaşıyor ve gündemden uzak kalmıyor. Zanalab blogger tema ihtiyacı olanları da yalnız bırakmıyor ve bu ihtiyacını gideriyor. Bu sebeplerden dolayı tercih edilebilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema