Öne Çıkanlar en İdlib'deki Suriyelilerden Mehmetçik'e teşekkür Eco Slim Faydaları trafik Kazası Kaş imar planı

Bu haber kez okundu.

Sigara Bırakma Yöntemleri

Türkiye’de sigara içen kişi sayısını belirlemek için yapılan bir araştırmada yaklaşık 17 milyon kişinin tütün ürünleri tükettiği saptanmıştır. İstatistikler ayrıca sigara bırakma hattı üzerinden destek alan kişi sayısının da arttığını söylüyor. Ancak sigara bırakma yöntemleri sadece sigara bırakma hattı üzerinden yapılacak görüşmelerle devreye alınamaz. Bu yüzden Allen Carr Türkiye, sigara bırakma yolları konusunda seminerler düzenleyerek tiryakilerin kesin sonuca ulaşmasını sağlıyor.

Allen Carr Sigara Bırakma Yöntemleri

Sigarayı bırakmak isteyenler için özel yöntemler geliştiren Allen Carr, öncelikle sigara içme isteğini bitirmekle işe koyuluyor. Aslında sigara bırakma yöntemleri arasında en önemli aşama budur. Sigara içme isteğini bitirmek, sigaranın tam anlamıyla bırakılmasını sağlıyor. Ayrıca günümüzdeki sigara tüketicileri neden sigara içmemesi gerektiğini de bilmektedir. Asıl önemli olan durum, sürekli sigara isteğinin neden geldiğinin farkına varılmasıdır.

Firmanın sigara bırakma yöntemleri arasında sunduğu ikinci aşama, son sigara ritüelidir. Bu aşamada sigara tüketicilerinden son kez sigara içmeleri istenecektir. Ancak birinci kısımda alınan eğitimler sayesinde tiryakiler bir an önce son sigarasını içerek bu durumdan tamamen kurtulmak isteyecektir. Özel yöntemlerle sigarayı bıraktıran Allen Carr Türkiye, son aşamada da derin bir rahatlama seansı sunuyor. Son sigaradan sonra bilinç altına yönelik uygulanan bazı alıştırmalar sayesinde tüm bireylerde başarılı sonuçlar alınabiliyor.

Sigarayı Bırakamayanların Başvurduğu Adres

Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir gibi kentlerde merkezi bulunan Allen Carr, sigarayı bırakmak isteyenler kadar sigarayı bırakamayanların da ilk adresi haline geldi. Birçok ünlü ismin de sigarayı bırakmasını sağlayan bu firmanın özel teknikler sayesinde uzun yıllar sigara tüketenlerin aslında sigarayı nasıl kolaylıkla bırakılacağını aktarıyor. Sigara bırakma hattı üzerinden herhangi bir gelişme yaşayamayan veya reçeteli ilaçlarla sonuca ulaşamayanlar artık Allen Carr web adresine ulaşarak da detaylı bilgilere sahip olabiliyor.

Allen Carr Diğer Hizmetler

Allen Carr öncelikle sigara konusunda profesyonel bir bakış açısıyla bağımlılıklardan kurtulmanızı sağlıyor. Ayrıca aşırı alkol ve şeker tüketimi nedeniyle sağlık problemleri yaşayan insanların da bu firmaya başvurduğu biliniyor. Alkolü bırakmak konusunda alacağınız seminerlerin kısa sürede etkili olabileceği unutulmamalıdır. Aynı durum şeker tüketimi için de geçerlidir.

Alkol bağımlılığı için Allen Carr’ın Easyway yöntemiyle kısa sürede aksiyon alabilirsiniz. Bu sayede sosyal yaşamınıza geri dönebilir ve elbette sağlıklı bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

Allen Carr Türkiye, şekeri bırakmak isteyenler için de harika çözüm yöntemleri sunmaktadır. Özel olarak hazırlanan şekerden kurtulma çalışmaları sayesinde kilonuzu takip eden Allen Car tamamen sağlıklı bir program hazırlayarak yaşam boyu şekerden kurtulmanızı sağlıyor. Elbette şekerden kurtarma sürecinde yemek tüketimiyle ilgili yeniden bir düzenleme gerekiyor.

O halde sigara başta olmak üzere alkol ve buna benzer alışkanlıklarınızdan kurtulmak için Allen sr Türkiye ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ünlü isimlerin de başvurduğu bu firmanın sigarayı bırakma konusunda kesin çözüm sunduğu da biliniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema