Öne Çıkanlar EYT son dakika DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu Suya Yansıyan Tarih Deniz baykal yoğun bakımda en

Bu haber kez okundu.

Siber Özel Harekat

Teknolojinin ve internetin hızlı bir şekilde yaygınlaşması ile beraber birçok siber saldırı durumu da söz konusu olmaktadır. Siber saldırılara ilişkin alanında uzman kadrosu ile beraber hizmet vermekte olan firma, gerekli koruma alanını oluşturmaktadır. Developerment vb. daha pek çok hizmet üzerinden firma ile güvenilir bir güvenlik işlemi sağlanabilir. Siber Özel Harekat, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile dikkat çekmektedir.

Hizmetler

Siber saldırıların önlenmesine yönelik olarak birçok hizmet seçeneğini bir arada bulunduran ve müşterilerine güvenlik çemberi üzerinden hizmet veren firma, yazılım bakımından oldukça kuvvetli olan materyalleri kullanmaktadır. Firma içerisinde yer alan yazılımcıların bu etkenler üzerinden uyguladıkları güvenlik alanı; siber güvenlik, web ve server güvenliği, bilgisayar güvenliği vb. daha bir çok hizmeti ele almaktadır.

Web & Server Güvenliği

Siber Özel Harekat, müşterilerinin php güvenliği adı altında gerçekleştirdikleri bütün işlemleri güvence altına almaktadır. Firma içerisinde bulunan hacker ve yazılım ekibi, gerekli olan işlemleri uygulayabilmek için müşterinin web sitesine erişim sağlar. Web ve server güvenliğinin oluşturulması site bünyesinde konumlandırılmış olan bütün sunucuların devreye girmesine yardımcı olur. Sunucular üzerinde kurulan güvenlik ağı siber saldırıların önüne geçerek web sitesinin güvenliğini sağlar.

Bilgisayar Güvenliği

Her ne kadar web sitelerinde siber saldırıya uğrama durumu daha fazla yaşansa da kullanıcıların bilgisayarlarına yönelik de bu saldırılar meydana gelmektedir. Bilgisayarlarda yer alan kişisel verilere yapılan bu siber saldırı, firma bünyesinde yer alan ve alanında uzman olan çalışanlar sayesinde önlenmektedir. Bilgisayarlara yapılan siber saldırılar c# kodu ve buna benzer birçok kod üzerinden gerçekleşmektedir. Siber Özel Harekat firması ise bu kodlara karşı önleyici kod gelişimi yaparak siber saldırıları bertaraf eder ve müşterisinin güvenliğini maksimum seviyede tutmak için özverili bir şekilde çalışır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema