Öne Çıkanlar van Van Valiliği Ahmet Nur Çebi transfer yasağı Sent Antuan Kilisesi

Bu haber kez okundu.

Seramik Porselen Fayans Tasarımları

Günümüzde bir çok firma; porselen, seramik ve fayans tasarımları hizmetini aktif bir şekilde sunuyor. Bu kategoride Moskova merkezli çalışmalar yapan BrgGroup ceramic (керамический) konusunda şirketine güveniyor. Firmaya www.group-brg.ru resmi web sitesinden online olarak ulaşılıyor. Büyük ebatlı porselen karolar, büyük ebatlı seramik karolar ve büyük ebatlı fayans karolar firma tarafından ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor.

Karo Taşında Kalite

Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve deneyimli geçmişle kurulan firma; karo taşlarında kaliteye her daim önem veriyor. Brg bünyesinde satışa sunulun tüm ürünler ıso 9001 kalite standartlarına uygun olarak titizlikle üretiliyor. Dekoratif seramik, porcelain (керамогранит) ve fayans çeşitlerinde nitelikli olarak hizmet veren firma; sektördeki liderliğini koruyor.

Özel müşteriler ve inşaat organizasyonları için tasarım projelerinin sorunları üzerinde çözümler üretiyor. Uygun şartlarda ithalat ve lojistik hizmetleri veriyor. Site linki üzerinden giriş yapıldığında açılan ana panelde ürünler resimleriyle ve özellikleriyle inceleniyor. Apartman ve kamu kuruluşlarının iç ve dış cephe dekorasyonlarında büyük ebatlarda karo satışı yapıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema