Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

Recycled Polyester İplik

Tekstil sektörüne hammadde olarak iplik tedarik etme hizmetinde liderler arasında yer alan Pegasus İplik tarafından üretimi yapılan Recycled polyester iplik, kullanıldıktan sonra geri dönüşümü kolay bir şekilde gerçekleştirilerek tekrardan kullanıma sokulabilen ve bu sayede çevreyi korumayı sağlayan ürünlerdir.

3 denye altında sunulan recycled polyester iplikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

75 Denye Recycled Polyester İplik

75 denye recycled polyester iplik; beyaz, siyah ve renkli olmak üzere farklı şekillerde üretimi gerçekleştirilen tekstil ürünleridir. Kadın ve erkek giyim sektöründe efektif bir biçimde kullanılabilen 75 geri dönüşümlü polyester iplik, Pegasus İplik tarafından piyasaya sunulmaktadır.

100 Denye Recycled Polyester İplik

100 denye recycled polyester iplik modeli, kanserojen herhangi bir madde içermediği için insan sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmenin fırsatını tanımaktadır. Renklerde solma ya da matlaşma gibi durumlar meydana gelmediği için uzun süreli kullanıma uygun ürünler imal etmenin olanağını sağlayan 100 denye recycled polyester iplik, farklı pek çok renkte üretilmektedir.

150 Denye Recycled Polyester İplik

150 denye recycled polyester iplik modeli; beyaz, siyah ve renkli olmak üzere 3 farklı şekilde üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. Yüksek mukavemet özellikleri ve kaliteli yapıları ile öne çıkan 150 denye recycled polyester iplik, dar dokuma ve ayakkabı üretiminde sık tercih edilmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema