Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Pendik Seçimlere Hazır

Yerel seçimlerin heyecanı her geçen gün biraz daha artıyor. Bu heyecanın en yoğun yaşandığı yerlerden bir tanesi de İstanbul'un Pendik ilçesi. Pendik seçim çalışmaları son hız devam ederken, Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı Mehmet Salih Usta da Pendiklilere sesleniyor. Seçilmesi durumunda Pendik'in kendisi için aşk demek olduğunu en iyi şekilde belli edeceğini söylüyor. Aynı zamanda 31 Mart sonrasında Pendik'in yepyeni bir sabaha uyanacağını ve bunca yıldır çözüme kavuşamayan sorunların halkla beraber üstesinden geleceğini ifade ediyor.

Halkla İç İçe Belediyecilik Anlayışı

Yerel seçimlerde Pendik belediye başkan adayı olan Mehmet Salih Usta, Pendik halkına sunacağı hizmet kalitesine 50 yıllık bir Pendikli olarak güvence veriyor. Aynı zamanda Pendik belediyesi ekibinin halkla iç içe bir belediyecilik anlayışı benimsemesi, halk ile beraber çalışmayı ve halk ile beraber kazanmayı istediğini de ifade ediyor. Pendik'in hak ettiği değeri seçimlerden sonra çok daha iyi anlayacağına dair de Usta'nın kendisine güveni tam.

Muhtarlıklar Çok Daha Güçlü Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi adayı Usta'nın halkına en büyük vaatlerinden bir tanesi tam teşekküllü muhtarlıklar. Muhtarlıkların güçlü olması beraberinde güçlü bir ilçeyi de getirecek. Ne de olsa Usta, mahallelerin ilçenin birer yansıması olduğunu ifade ediyor. Bu bağlamda merkez ile en ufak bir kopukluk dahi olmadan hangi mahallede yaşarsa yaşasın; hizmeti en kaliteli haliyle vatandaşın ayağına götürmek de Usta'nın bir diğer amacı.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema