Öne Çıkanlar mirac kandil mesaji istanbul kar yağışı Bağ-Kurluya Erken Emeklilik Evleneceksen gel bu hafta en

Bu haber kez okundu.

Penapay Kart

penapay 16 haneli güvenlik numarası üzerinden online alışveriş yapmanızı sağlayan elektronik kartlardan bir tanesidir. E-bay, amazon ve hepsi burada sitelerinde geçerli olan kartın yakın zamanda pek çok sitede hayata geçirilmesi bekleniyor. Online olarak güvenli alışveriş yapmak isteyenler için Penapay ön ödemeli sanal kart sistemleri özel olarak tasarlandı. Penapay ile kredi kartı kullanır gibi alışveriş yapabilirsiniz. Penapay, güncel teknoloji ve ödeme sistemleriyle uyumlu bir karttır.

Teknolojinin ve internetin getirmiş olduğu rahatlık ve kolaylıklardan bir tanesi de oturduğunuz yerden alışveriş yapmanıza olanak sağlamasıdır. Güvenlik açığının olması nedeniyle günümüzde sanal kartlar daha fazla kullanılmaya başlandı. Tüketicilerde bu uygulama sayesinde daha kolay alışveriş yapabiliyor.

Penapay, yeni nesil elektronik kartlardan bir tanesidir. Uluslararası yaygın kullanım ve hizmet ağıyla Penapay tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı. Ayrıca bu kart yüksek komisyon ödemeden, en avantajlı fiyatlarla tanışmanızı sağlıyor.

penapay satın almak için internet satış sitemize giriş yapabilirsiniz. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra Penapay kodu tarafınıza teslim edilir.

Penapay Özellikleri

İnternet üzerinden yapılan alışverişler son dönemlerde daha da hız kazanmaya başladı. Online alışverişlerde güvenli ve hızlı ödeme yöntemlerinden biri olmayı başaran Penapay, güvenliği en iyi şekilde sunabiliyor. Penapay güvenlik kodu ile işlem yapma fırsatı sunuyor. Böylece herhangi bir bilgi vermenize gerek kalmıyor. Ödemenin kolay yöntemlerinden biri olan penapay tam da beklentilere yanıt veriyor. Penapay bakiyesinin nakit paraya dönüştürülmesine penapay bozdurma işlemi adı verilir. Penapay bozdurma TL üzerinden yapılır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema