Öne Çıkanlar Suya Yansıyan Tarih en zehirli balık demre hal fiyatlari 2 Mart Evleneceksen gel bu hafta

Bu haber kez okundu.

Özel Alya Kız Yurdu

Özel Alya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, bir pedagog ve bir jinekolog olan iki ortakla beraber 2013 senesinde kurulmuş bir kız yurdudur. Şuan hizmet vermeye devam eden binası tamamen yenilenmiştir. Kız öğrenci yurdunun tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilere evinin rahatını ve konforunu sağlayabilmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Özel Alya Kız Yurdu, Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan kız öğrencilerin konaklama imkanını sağlayabilmek için bünyesini her daim güncellemektedir. Bu anlamda Antalya en iyi yurt dendiğinde ön plana çıkmaktadır.

Antalya Kız Yurdu

Özel Alya Kız Yurdu’nun Antalya’da yer alan dört katlı binasında odalar; bir kişilik, iki kişilik ve en fazla dört kişilik olarak şekilde tasarlanmıştır. Yurtta yer alan tüm odalar eşit standartlarla döşenmiştir. Odalarda bulunan tüm yataklar tek kişilik yataklardır. Tüm odalarda her kız öğrenci için birer gardırop, kitap rafları, bir çalışma masası, internet bağlantısı ve kablolu TV bağlantısı bulunur.

Akdeniz Üniversitesi'ne En Yakın Yurt?

Pek çok öğrenci için üniversitesine en yakın yurt, oldukça avantajlı bir durumdur. Özel Alya Kız Yurdu, önemli konumuyla bu noktada da öne çıkmaktadır. Bu nedenle Akdeniz üniversitesine en yakın yurt olarak da bilinmektedir. Antalya kız yurdu olarak diğer yurtlardan sıyrılan Özel Alya Kız Yurdu, eğitimin bir parçası olduğunun farkında olarak ilkelerini korumaktadır. Öğrenime ve eğitime tam destek vererek öğrencileri menfi etkilerden uzak tutmaktadırlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema