Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Ofisiniz Her Şeyi İle Hazır

Dünyanın en iyi ve verimli çalışma alanlarını, sanal ofislerini ve toplantı salonlarını müşterilerine sunan şirket toplamda 23 ülkede, 54 şehirde ve 160’dan fazla lokasyonda hizmet vermektedir.

Dünyanın en büyük ve prestijli şehirlerinde hazır ofis levent olan şirketin hedefi kaliteden ödün vermeden çözüm odakları sunmaktır. Bu çözüm odaklarını büyük şehirlerde ve merkezi lokasyonlarda vermesi ayrıca müşterilerinin iş alanındaki verimini artırmaktadır. Türkiye’de de iki merkezi lokasyona yerleşmiş olan şirket çözüm odaklı yaklaşımı ile Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmektedir. Standartların üzerinde bir hizmeti ve yüksek teknolojiyi benimsemesinden dolayı Türkiye’deki lokasyonları en çok tercih edilenler arasındadır.

Merkezi Lokasyon

Dünya çapında 160’dan fazla lokasyona sahip olması ve bu lokasyonlarının hemen hemen hepsinin merkezde olması en büyük avantajları. Bu avantajı sonuna kadar kullanmaktalar. İş dünyasının kalbinin attığı yerleri seçerek bunu bir avantaja çevirmeleri müşterinin yüzünü güldüren bir olaydır. Zamanın yetmediği ve saatlerin su gibi akıp geçtiği çağımızda bir dakikanın bile hesabını yapan iş dünyasına sunulan en büyük hizmetlerden. İstanbul’da levent hazır ofis ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hazır ofislerin yanında sanal çözümleri de olan firma sanal ofis levent ile sanal dünyadaki çözüm ortağınız.

Hazır Ofisler

Beş yıldızdan fazlasını hak eden dekorasyonları ve sahip oldukları muhteşem manzaraları ile dünyanın en iyi şirketleri arasında yer almayı başarmış. Ofis alanları marka ve logo kalabalığından arındırılmış ve dinginliği hedef alarak tasarlanmıştır. Müşterilerin kullanımına yüksek parasal değere sahip ofis alt yapıları sunulmuş olup, kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Markalaşmamış donanım, sanat eserleri, yüksek kalitede mobilyalar ve işin de uzman ekip ile iş performansını artırmayı hedeflemektedir. Ayrıca misafirlerin karşılanması için kaliteli mekanlar ve eğitimli personelin verdiği hizmette ayrıcalıklar arasında yerini almaktadır.

Hazır Ofis Çözümleri

Hazır ofis çözümleri ağında 160’dan fazla lokasyonda istediğinizi seçebilirsiniz. Ofisler, farklı ve profesyonel bir imajda yaratılmış. Kurumsal bir çevre ve atmosfer ile hizmet vermekte. Ayrıca firmanın esnek sözleşme paketleri ile güvenilir bir ortamda çalışılabilir. Esnek kira koşulları ve ücretsiz deneme süresinden yararlanmak mümkün. Esnek olarak düzenlenmiş aylık kira oranları ve esnetilebilir sözleşmeler sayesinde sorunsuz bir şekilde ofislerden yararlanabilirsiniz.

Sanal Ofisler

Sanal ofisin rahatlığını hazır ofis levent ile sürebilirsiniz. Araştırmalar iş hayatındaki başarının sırrının, iş yerinin nerede olduğundan ve telefon numaranızın ne olduğundan geçtiğini göstermektedir. Düşük maliyetli firmaların gelirlerini katlamalarında ki en önemli başarı prestijli bir adrese sahip olmalarıdır. Sanal ofislerde ilk ay ücretsiz deneme imkanı ile başlayabilirsiniz.

Aylık ödemelerin oldukça düşük olduğu sanal ofislerde prestijli bir adres ve kargo yönetimi hizmeti ile kazancınız artarken iş doyumunu da en yüksek seviyede hissedebilirsiniz. Sanal ofis sayesinde dünya genelindeki tüm toplantı odalarına ulaşım sağlanabilir. Sekreterya, IT desteğine erişim, akıllı telefona bağlanabilen yerel telefon numarası, online portal ve uygulamalar, günün belirli saatleri içerisinde Dünya genelinde ücretsiz ortak çalışma alanları da verilen hizmetler arasında. Ayrıca 40 bin üyenin bir arada bulunduğu güçlü ve büyük servcorp topluluğu ve network etkinliklerine erişim imkanı da sunulan hizmetlerden bazıları.

Ortak Çalışma Alanı

İş hayatında karşılaşılan en zor durumlardan biri de ortak çalışma alanlarıdır. Çalışan insan kendini rahat hissetmek ister, kendini rahat hisseden insan da verimli çalışır. İş hayatında tepe noktalara gelebilmek ve kazancı her geçen gün artırabilmek için çalışan kişinin kendini rahat hissetmesi önemlidir. Ortak çalışma alanlarında da çözüm odaklı hizmet sunan firma, müşterilerinin potansiyelini yükseltecek hizmet sunmaktadır.

Çalışma tarzınıza uygun esnek çalışma alanları ve hayallerinin peşinden koşan onlarca insanın arasında olmak iş verimini yükseltir. Ortak çalışma alanlarında sekreter hizmeti, yüksek hızlı internet hizmeti, küresel iş ağı, tek tuşla masalardan çıktı alabilme özelliği, gelen önemli aramaları asla kaçırmama olanağı, bir aylık teminat bedeli ve ihtiyaç duyulduğunda ulaşılabilir olan resepsiyon hizmeti müşterileri beklemektedir.

Çalışma saatleri sırasında boş olan her hangi masayı kullanabilmek mümkün. Manzaralı ve gün ışığından yararlanan ofislerde her köşe ayrı güzel. Ayrıca istenmesi halinde bu beş yıldızdan daha fazlasını hak eden adresi kurumsal adres olarak da göstermek mümkün.

Özenli Toplantı Odaları

Verimli bir toplantı yapmak için ideal ortamın bulunması gerekir. Uygun toplantı alanını aramak için vakit kaybetmeye hiç gerek yok bu zaten merkezi lokasyonda iş dünyasını bekliyor. İş dünyasında başarılı olmanın ilk önceliği konukları karşılayacak profesyonel bir ortama sahip olmaktır. Dış görünüş her zaman ilk sırada yer alır. Bunun içinde uygun ve profesyonel toplantı alanını bulmak gerekir. Toplantı odasının yüksek kalitesi sunumları, workshopları, eğitim ve iş pazarlıklarını büyük ölçüde etkiler.

Özel olarak tasarlanmış bu beş yıldızlı toplantı odalarında tüm görüşmeler, en yüksek mimari standartlarda tasarlanmış alanlarda yapılır. Toplantı odalarındaki tüm malzemeler en kaliteli ve son model. Orijinal yağlı boya tablolar ve sanat eserleri duvarları süslemekte. Mimarlar tarafından dizayn edilmiş alanlar en verimli şekilde tasarlanmış ve kullanıma hazır. Ayrıca en son teknolojiye sahip ses ve konferans ekipmanları da toplantıya eşlik etmekte. Işık hızındaki internet sayesinde toplantılarda hiçbir aksama, gecikme ya da bölünme olmaz.

Teknolojik yapı ortamın lüksünü tamamlar. Şirket politikası olarak teknolojide de sınırsız hizmet vermektedir. Bu sınırsız hizmet anlayışı ile istenilen yerden ve istenilen zaman da toplantı odası ya da diğer hizmetler için online rezervasyon yaptırılır. Özel tasarlanmış ‘meetings’ programı sayesinde her şey çok kolay. Kullanılan her şey ay sonunda faturaya detaylı bir şekilde yansır ve kredi kartına ihtiyaç olmaz.

Teknolojik Alt Yapı Hizmeti

Devir teknoloji devri olduğu için iş dünyasının bu teknolojinin gerisinde kalmaması gerekmektedir. Bunun için de ofislerde ve toplantı alanlarında işe yarayan BT çözümleri mevcut. Bu teknoloji sayesinde dünya çapında istenilen ofis ya da toplantı odası hemen rezerve edilir. Küresel BT ağının kurulması ve çalışanlara yüksek yetenekli bir hizmet verilmesi için 100 milyon doları aşkın bir meblağ harcanarak veri ağı kurulmuş.

Tüm alanlarda fiber internet mevcut ve bu da internet kaynaklı tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Ayrıca tüm internet kurulumları kullanılabilir. Yüksek teknoloji ses alt yapısı sayesinde toplantılarda ve özellikle konferanslarda sorunsuz hizmet veriyor. Kurum içi IT desteği müşteriler için özel olarak tasarlanmış. Basit bilgisayar desteklerinden kompleks ağlarda yaşanılan sorunlara kadar yerel IT destek ekibi çok iyi çalışmakta ve güvenilirler.

Çağrı yönlendirme teknolojisi sayesinde haftanın 7 günü 24 saat çağrılar güvenilir bir şekilde alıcısına yönlenir ve hiçbir önemli telefon cevapsız kalmaz. Ayrıca resepsiyonun konsol kurulumu uzaktan özelleştirilebiliyor. Aramalar en az iki dil bilen resepsiyon görevlileri tarafından cevaplanıyor. Kartvizitte yer alan bu sabit telefon numarası iş verimliliğinizi artıracaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema