Öne Çıkanlar DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu EYT son dakika Suya Yansıyan Tarih Deniz baykal yoğun bakımda en

Bu haber kez okundu.

Mutlaka izlenmesi gereken bir süper kahraman filmi: "Avengers: Endgame"

Bu makaleyi okuyorsanız eğer; sanırım hepiniz hepsini veya bazılarını izlemişsinizdir. Marvel evreni git gide genişliyor ve sürekli daha da sürükleyici hale geliyor, özellikle teknolojinin de gelişmesiyle daha da iyi görsel efektler görebiliyoruz. Gelelim konumuza; Avengers serisinin yeni filmi: "Avengers: Endgame". Tüm Dünya'nın merakla beklediği son Avengers filmi, bundan sonrasında Marvel'den farklı kahramanlar göreceğiz.

Yönetmen koltuğunda Anthony Russo'ın oturduğu film, iMDB puanı olarak 8.7 almış. Oldukça yüksek bir puan. Tabii oyuncular olarak; Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo gibi önemli isimleri de tekrar göreceğiz.

Filmin Konusu:  Serinin bir önceki Filminde; Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ve beş sonsuzluk taşını ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle Süper Kahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Thor depresyona girdi ve kendini iyice saldı hatta kilo aldı ve göbek yaptı, Tony ise ailesi ile birlikte uzak bir göl kenarına yerleşti. Aradan 5 yıl geçer, ancak Avengers (Yenilmezler), yenilgiyi kabul etmediler. Ekibin kalan yarısı, Thanos'u yenmek için yeni bir plan kurmaya başladılar. Canlıların yarısını geri hayata döndürmek için tekrar taşları elde etmeleri gerekmektedir. Ancak bu zorlu bir mücadele olacaktır, Thanos taşları yok etmiştir çünkü yaptığı şeyin geri alınamamasını istiyordur. Ekip; çözüm yolu olarak geçmişe gidip taşları geleceğe getirmeyi planlamaktadır.

Avengers Endgame izle

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema