Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Markanız Size Ait Olsun

Kendi işini yapan iş insanlarının ürettikleri ürünleri koruması ve koruma altına alması kadar doğal bir şey yoktur. Kişiler sektörde var olabilmek ve sürdürülebilirlik kazanarak ürünlerini haksız rekabetten koruma altına alması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı iş sahipleri ürünlerini koruma altına almak için markalaşmaları gerekmektedir. Ancak marka tescili sorgulama biraz meşakkatli bir iş olduğu için iş sahipleri ürünlerinin tescilleme işini biraz geciktirirler. İş sahiplerine yardımcı olmak için açılan marka sorgulama sitesi işverenlerin yardımına koşmaktadır. Söz konusu marka sorgulama sitesi markatescilisorgulama.com.tr adresinden telif hakkı almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. İşverenler istedikleri markanın aynısın ya da benzerinin olup olmadığını bulabilmesi için çok büyük emekler vermesi gerekmektedir. Ayrıca isim hakkı sorgulama çok uzun zaman alır hatta bazen de mümkün olmak bu zor aşamada bu site imkânsızı başarmaktadır.

Marka Tescili

Kendi işlerini yapan iş sahipleri ürünlerine marka almak ve ürünlerini tescillemek istiyorlarsa bu siteye başvurmaları yeterli olmaktadır. Bütün zor işlemleri site yöneticileri başvuran işveren için kendileri yapıyorlar. İşveren varsa logosunu ve telif hakkını almak istediği marka ile siteye başvuruyor.

Marka Sorgulaması

Site görevlileri istenilen markanın patent sorgulama işini geniş kapsamlı bir şekilde yaparak gün içerisinde geri dönüşüm yapmaktadırlar. Çıkan sonuçlara göre iş sahibi belirlediği patentin başvurusunu gerekli birimlere yaparak işlem başlatılmış olur. Evrak işleri tamamlanan işveren eksiksiz olarak belgelerini bu siteye iletmesi halinde aynı gün içinde markasını alabilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema