Öne Çıkanlar en Tayfun Korkut bilecik iftar saati iran sınırı van

Bu haber kez okundu.

Kumaş Baskı Teknikleri Emprime Baskı Boyaları İle Genişletildi

 Tekniklerinin genişletilmesine bağlı olarak kumaş üzerine farklı boyalarla baskı yapılabilmesi için uygun hale getirilmesi, emprime işlemiyle gerçekleştirilmektedir. Emprime baskı boyaları ile oldukça zengin uygulama yapılmaktadır. Baskı yapımını pratikleştiren bu işlem yünlü, ipekli vb. kumaşların yüzeyinde kullanılmaktadır.

 Emprime niteliği kazandırılmış bir kumaşın üzerine çok yönlü desenler uygulanmaktadır. Baskı boyasının doğru ve kaliteli olarak yapılmasının ardı sıra her çeşit giyim çeşidine logo vb. desenle zenginlik katılmaktadır.

 Düz Kumaşlarda Emprime Baskı Boyaları İle Desen Kalıpları Çıkartıldı

 Düz kumaşlarda kullanılan ve hiç işlenmemiş kumaşlarda kullanılan bu teknik, desen kalıplarının oluşturulup, çıkartılmasında avantaj sunmaktadır. Kumaşın önüne, arkasına vb. herhangi bir bölgesine en uygun baskı zemini yapılmaktadır.

 Bu işlemin uygulandığı kumaşlarda birçok özellikli desen, çeşitlerle birleştirilmektedir. Sade bir kumaşın, emprime baskı boyaları ile özellik ve tarz verilmesinin zemin hazırlığı, renkliliği bu işlemle sağlanmaktadır. Çok çeşitli kumaşlara uygulanmakla birlikte özellik stili kazandırılmaktadır. Farklı tekstil kategorinde öne çıkan emprime baskı işlemi, renk farklılıkları ile de yapılmaktadır.

 Her renk tonu, desen baskısı çerçevesinde kumaş üzerine uygulanmakta ve son derece kaliteli görsellik sağlanabileceği kanıtlanmaktadır. Kumaşlara yansıtılan renkli desenlerin yapımı için emprime işlem özelliği, stil tekniklerine de yer vermektedir.

 En Özel Uygulamalar İçin Emprime Baskı Boyaları Gündemde

 Son yıllarda geliştirilen ve gündemde olan tekstil boyama teknikleri sayesinde özel işlemler yapılmaktadır. En özel kumaş uygulamaları için tercih edilen emprime baskı ile birbirinden farklı tasarımlar gözler önüne serilmektedir.

 Çok nitelikli olarak kumaşa biçim kazandırılmasını sağlayan emprime baskı boyaları çeşit zenginliğini içermektedir. Özelliğini öne çıkartan baskı boylarının kalitesi ile de muazzam kumaş desenleri ortaya çıkartılmaktadır.

 Kumaşlara daima ayrıcalıklı bir nitelik ve özellik katan baskı çeşitleri arasında emprime tekniği beyaz kumaştan, en canlı ve en kapalı renk tonlarına kadar kullanılmaktadır. Yüzeysel olarak baskıya zemin sunan bu işlem ile oldukça pratik ve kusursuz nitelikte kumaşların üzerinde özellikler sağlanmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema