Öne Çıkanlar satılık köpek MKE Ankaragücü trafik Kazası Nokia n9 ekranı en

Bu haber kez okundu.

Kullanışlı Metal Dolaplar

1965 yılından bu güne kadar hizmet vermeye devam etmekte olan metaldolap.com.tr firması, hem bütçe dostu hem de kaliteli ve uzun ömürlü dolaplar ve ranzalar üretmektedir. Bu ürünlerin satışını da ilgili web sitesinden online olarak yapmaktadır. Sadece İstanbul Beyoğlu'ndan bir adet şubesi bulunmaktadır. Büyük bir ya da arşiv dolabı için ilgili sitede dolapları inceleyebilir ve boyutlarına göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Her Bölgeye Kolay Gönderim

Merkezi İstanbul'da olan bu firma Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Ve hatta diğer ülkelere de hizmet vermektedir. Diğer ülkeleri resmi web adresine girerek bulabilirsiniz. ve dosya dolabı ve benzeri dolaplara ve çelik ranzalara sahip olmak için sadece ilgili siteye girip sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde hiç uğraşmadan istediğiniz dolaplara sahip olabilirsiniz.

İletişim İçin

İlgili firma ile iletişime girmek için 0212 253 03 66 adlı numarayı ya da 0212 253 03 67 adlı numaraları arayabilirsiniz. info@ofisin.com adlı mail adresine de e mail göndererek firmaya ulaşabilirsiniz. Son seçenek olarak da Beyoğlu'ndaki şubesine bizzat giderek bilgiler alabilirsiniz. Şubesi sabah 8 den akşam 7 ye kadar açıktır. Bu saat aralıkları içinde şubeyi kolayca ziyaret edebilirsiniz. Bu yöntemler ile aklınıza takılmış soruları sorabilir, kendinize özel dolaplar yaptırabilir ve de fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema