Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

Kompakt Laminat Sistemleri

Kompakt laminat sistemleri ülkemizde sıklıkla kullanılan bir üründür. Özellikle toplu yaşam alanlarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Kompakt laminat denilen malzeme yüksek ısı ve baskı ile elde edilmektedir. Bu nedenle içerisinde bakteri üretimi söz konusu değildir. Aynı zamanda sahip olduğu yüzey çok hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Tüm bu detaylar göz önüne alındığında kompakt laminat sistemleri temizlik ve hijyenin ön planda olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Kompakt laminat malzemesinin diğer bir adı cubicle olarak karşımıza çıkmaktadır. Cubicle sözlük anlamı ile hücre demektir ve cubicle sistemler inşaat işlerinde bölümlendirme ve hücrelendirme işlerinde kullanılmaktadır. Özellikle büyük yapılarda ve alanlarda yapılacak olan bölmeler için cubicle sistemler tercih edilmektedir. Böylelikle hem alanlar çok daha verimli kullanılmakta, hem de daha sağlıklı ve hijyenik alanlar yaratılmaktadır.

Cubicle sistemler ile wc kabin çalışmaları, dış alanları, soyunma odası alanları, pisuvar bölmeleri, oturma bankı, cephe kaplamaları, ameliyathane kaplamaları ve daha farklı birçok özel imalatlar yapılmaktadır. Temizlik ve hijyenin dikkat edildiği tüm yaşam alanlarını çok daha pratik ve kullanışlı hale getirmek için sizlerde cubicle sistemleri tercih edebilirsiniz.

Ocak Cubicle

Ocak Cubicle firması olarak sizlere en kaliteli ve kullanışlı cubicle sistemlerini üretiyoruz. Sizlerde her türlü alan ve kullanım amacı için bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hangi alanlarda ne tür çalışmalar talep ettiğinizi uzman arkadaşlarımıza aktarabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema