Öne Çıkanlar hakkari Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilek İmamoğlu Kongo atv yarismasi

Bu haber kez okundu.

Kanada Turist Vizesi Nedir ?

 Kanada turist vizesi ve Kanada öğrenci vizesi başvurularında atılan her adım vize neticesini belirlemektedir. Özellikle acemi kişi ve kurumlarca gerçekleştirilen Kanada vizesi başvurusunun sonu hüsran olmaktadır.

 Kanada Kültür Merkezi, kurulduğu günden itibaren birçok kişi ve kuruluşun Kanada vizesi başvurusunu gerçekleştirmiştir. Kanada vizesi başvurusuna hakim kadrosuyla Kanada vizesi başvurunuzu güvenle gerçekleştirir.

 Vize başvuruları öncesinde muhakkak hangi başvuru kategorisine uygun olduğunuz belirlenmelidir. İlerleyen süreçte vize başvurunuzu etkileyen en önemli adımdır. Bundan sonraki süreçte: Kanada vizesi için gerekli evrakların hazırlanması ve Kanada Kültür Merkezi ile başvuru prosedürleri kalmaktadır.

Kanada Turist Vizesi Nedir ?

 Kişilerin kısa süreli ve ziyaretçi olarak gidecekleri vize başvuru kategorisidir. Kısa süreli ve turizm amaçlı ziyaretlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra 6 aydan daha kısa süreli eğitim programlarında farklı bir tür ziyaretçi vizesi verimektedir.

 Başvuru işlemleri ve sürecin tamamlanması için gerekli süre ortalama 2-4 hafta aralığında değişiklik göstermektedir. Ancak bu süre uzayabilir veya Kanada Büyükelçiliğinin yoğunluğuna bağlık olarak uzayabilir. Başvuru işlemlerinizi seyahatinizden en az 1 ay önce gerçekleştirmelisiniz.

Kanada Ziyaretçi Vizesi Başvurusu İle Kanada Turist Vizesi Arasında Fark Var Mı ?

 Kanada ziyaretçi vizesi ile Kanada turist vizesi aynıdır. Aralarında herhangi bir fark yoktur. Turist olacak veya kısa süreli seyahat gerçekleştirecek kişilerin Kanada ziyaretçi vizesi başvurusu gerçekleştirmesi gerekmektedir. Gerçekleştirecek vize başvurularında adımların dikkatli atılması gerekmektedir.

 Özellikle Kanada turist vizesi başvuru formu ve Kanada vizesi için gerekli evrakların eksiksiz hazırlanmış olmalıdır. Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine doldurulan Kanada vizesi başvuru formu ve gerekli evrakları göz önünde bulundurarak vize taleplerinize yanıt vermektedir.

Kanada Öğrenci Vizesi Nedir ?

 Kanada öğrenci vizesi, Kanada’da eğitim almak isteyen öğrencilerin başvurusunu gerçekleştireceği kategoridir. Kanada öğrenci vizesi başvurusu gerçekleştirebilmek için: 6 ay veya 6 aydan daha uzun süreli bir eğitim programına katılmak zorundasınız. Eğitim süreciniz devam ettiği müddetçe Kanada vizesi yenilemesi yapabilrisiniz.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vizesi.html

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema