Öne Çıkanlar chp belediye başkanları muhendis İnstagram bayilik Muratpaşa Belediyesi

Bu haber kez okundu.

Kalıcı Makyaj ve Bakım Merkezi

Cilt bakımları konusunda uzmanlaşmış personele sahip olan Mehtap Akdağ Beylikdüzü Güzellik Merkezi sayesinde sizler de cildinizin gençleştiğini ve güzelleştiğini hissedeceksiniz. Verdikleri hizmetler arasında leke giderme, selülit giderme, medikal masaj ve manikür, epilasyon ve kalıcı makyaj olan şirket, müşterilerinin her zaman bakımlı olma isteğini geri çevirmeden, işlemlerini yapmaktadır. Özellikle spor yaparken bile pasif konumda kalan kas grupları için ürettikleri, pasif jimnastik zayıflama yöntemleri sayesinde adını duyurmuştur.

El ve Ayak Bakımı

Ayaklarda uzun süreler boyunca kapalı kalma ve genetik faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan mantar hastalığından kurtulmanızı sağlayan güzellik merkezi, el ve ayaklarınız için kuru manikür, nasır temizliği hizmeti vermektedir. Kadınlar tarafından tercih edilen protez tırnak hizmetini de sağlayan işletme medikal anlamda zorluk yaşatan batıkların temizlenmesi için de çalışmalar geliştirmiştir. Tam bakım sağlamak için çıktıkları yolda https://www.mehtapakdag.com/internet siteleri üzerinden de hizmetlerini sağlamaktadırlar.

Epilasyon Hizmetleri

İğneli, makineli epilasyon çeşitlerine sahip olan güzellik merkezinde hem kadınlar hem erkekler diledikleri hizmetleri alabilmektedir. Değişen güzellik algısı sayesinde erkekler de artık göğüs, sırt ve kollarındaki kıllardan kurtulmak için kalıcı çözüm aramaktadır. Bu arayışa Beylikdüzü’ndeki Mehtap Akdağ Güzellik Merkezi çözüm bulmuştur. İğneli ve makineli epilasyon seansları uygulayarak, istenmeyen tüylerden kalıcı kurtulma çözümleri üretmektedir.

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı

Kadınlara yönelik bir diğer hizmetleri olan kalıcı makyaj sayesinde, uzun süreler boyunca makyaj yapmak artık eskide kalacak. Kirpiklere yapılan boyama ve ipek kirpik hizmetleri sayesinde, rimel sürmeden de canlı ve dikkat çeken kirpikleriniz olacak. Dudaklarındaki doğal renkten memnun olmayan müşterileri için kalıcı dudak boyama hizmeti de veren şirketin internet sitesi linkine, Beylikdüzü güzellik hizmetleri için tıklayınve fiyatlar hakkında bilgi alın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema