Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Kadıköy Sürücü Kursu

Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli eğitmenleri ile birlikte hizmet veren kadıköy sürücü kursu ehliyet sahibi olmak isteyen kursiyerlerine destek olmaya devam ediyor. Kaliteli, elit, başarı odaklı ve bireysel eğitime önem veren kurs, kurulduğu günden bu yana binlerce kişiye ehliyet sahibi olma imkanı sunuyor. Özel Ekip Kadıköy Sürücü Kursu otomobil kullanmak isteyenler dışında motosiklet, kamyon, kamyonet, iş makinesi, minibüs, otobüs, traktör kullanmak isteyen kursiyerleri de kabul ediyor.

Özel Ekip Kadıköy Sürücü Kursu Fiyatları

Ehliyet kursları arasında en makul fiyatlara sahip olan Özel Ekip Kadıköy Sürücü kursu, fiyatlarını belirlerken Valiliğin yıl içerisinde kararlaştırdığı fiyatları baz alıyor. sürücü kursu fiyatları neleri kapsar konusunu valilik kararları netleştiriyor. Valiliğin oluşturduğu komisyon ders saati ücretlerini, kursiyerin sınavda kullanacağı aracın yakıtını, eğitim masraflarını, direksiyon eğitimi sırasında kullanılan yakıt giderlerini değerlendirir. Bunların anında kurumda hizmet veren eğitim görevlilerinin maaşları da yine komisyon tarafından belirlenir. Milli Eğitim onaylı olarak hizmet veren Özel Ekip Kadıköy Sürücü kursunun fiyatları, valiliğin belirlendiği bu fiyatların ne altında ne de çok üstündedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema