Öne Çıkanlar hakkari ceren iskur kına gecesi KHK

Bu haber kez okundu.

İslam Üzerine Hazırlanan Kitaplar

İslamiyet üzerine hazırlanmış olan tüm kitapları artık BKM Kitap sayesinde satın alabilirsiniz. Hem internet sitelerinden ve hemde mobil uygulamaları üzerinden alışverişinizi yaparak, her zaman okumak istediğiniz kitapları bir arada bulabilirsiniz. Sadece Ramazan ayı boyunca değil, dini kitaplara yılın her günü %85'e varan indirimler ile sahip olacağınız için, okumanın güzelliklerini de her anlamda yaşayabilirsiniz. Ramazan Risalesi kitabından özellikle oruç tutmanın önemini bir kere daha görmüş olacaksınız. Üstelik Ramazan ayının yanı sıra, üç aylarda ya da farklı zamanlarda tutacağınız oruçlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Her evde bulunması gereken Ramazan Risalesi kitabını hemen www.bkmkitap.com üzerinden alabilirsiniz.

 

Nefsinizden Arının

Özellikle dünyada ne için yaratıldığınızı bilmek ve buna göre yaşamak çok önemli olacaktır. Müslümanlar için bu daha da önemli olduğu gibi, diğer dinlere göre zaten bu bizim hayatımızın bir parçası olduğu için, daha iyi kavrayabiliyoruz. Şüphesiz ki Müslümanlık, dünya ile birlikte, ahiret için de yaşamaktır. İnsan kendini bilirse eğer, ne olduğunu, ne için yaşadığını ve aslında Allah'ın o'na değil, o'nun Allah için yaşaması gerektiğini de kavrar. HİÇ-İM kitabı bunu en güzel şekilde özetleyen ve kulluğun felsefesini bizlere gösteren, oldukça etkileyici bir kitap olarak karşımıza çıkıyor. Herkes için ve tabii ki gençler için HİÇ-İM kitabını okumak oldukça doğru bir karar olacaktır.

http://www.konhaber.com/sahifeler/upload/2019/05/07/1557224575.jpg

Bir Yahudinin Gözünden İslamiyet

Aslında Yahudi olarak doğan, ancak İslam ülkelerinde geçirdiği 30 yıldan sonra Müslüman olan Muhammed Esed, bizlere bunu çok güzel bir şekilde özetliyor. Bunu da kendi hayatını yazmış olduğu ve Müslümanlığa giden yolu gösterdiği Mekke'ye Giden Yol kitabında bizlere anlatıyor. Tarihi gerçekler ile geçmişten günümüze uzanan uzunca bir yaşamdan kesitleri bulabileceğiniz Mekke'ye Giden Yol kitabı sayesinde, Müslümanlığın önemini bir kere daha görmüş olacaksınız. Asıl önemli olanın tabii ki Müslüman olmak ve bir Müslüman gibi yaşamak olduğunu da öğreneceksiniz.

http://www.konhaber.com/sahifeler/upload/2019/05/07/1557224602.jpg

BMK Kitap'ta Yılın En İyi Kampanyaları

Kitap okumayı sevenler için, yılın her günü en güzel kampanyaların bulunduğu BKM Kitap sayesinde, hem kendiniz ve hemde çocuklarınız için en güzel kitapları bularak okumuş olacaksınız.

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye'nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor... Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama için: bit.ly/bkmuygulama

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema