Öne Çıkanlar hakkari Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilek İmamoğlu Kongo atv yarismasi

Bu haber kez okundu.

Isı ve Ses Yalıtımda Yeni Nesil Çözüm

 Yalıtım dünyasının en popüler seçeneklerinden biri olan polyurea ve poliüretan köpük sprey, nemlenme ve su kaçağı sorununu tam anlamıyla çözüme kavuşturuyor. İzonova, sağlam ve yalıtım konusunda profesyonel özelliklere sahip poliüretanı mekanlarınıza taşıyor. Polyurea kaplama konusunda çözüm odaklı hareket eden firma, ilk aşamada ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyor.

 Firmanın Çalışma Alanları

 Profesyonel ekibiyle ısı, su ve ses yalıtım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren İzonova, oldukça tecrübelidir. Firma, teras ve çatı yalıtımı konusunda etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Ayrıca otopark zemini, havuz, iç dış cephe, soğuk hava deposu, otel, kaplıca, cami, tank, su deposu ve gizli dere poliüretan sprey konusunda profesyonel çözüm üretiyor.

 Firmanın Projeleri

 Yalıtım dünyasında çözüm odaklı hareket eden firma, önemli birçok projeye imza attı. Bim Kartepe Deposu, Edremit Halk Sağlığı Merkezi, Maraş Kağıt Fabrikası, Sur Yapı zemin çalışması, Swador Palas Otel, Çayırova Kent Park ve Geniş Teras Kafe projelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema