Öne Çıkanlar Barış Manço Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları en

Bu haber kez okundu.

İngiltere Konsolosluğu İngiltere Vatandaşlığı Başvuru Şartları ve Türleri Nelerdir? - CSS Legal

İngiltere vatandaşlığı başvuru türleri ve şartları aşağıdaki gibidir;

1.İngiliz Vatandaşlığı (British Citizenship): Bu vatandaşlık türüne başvuru yapabilmek için sağlanması gereken şartları yerine getirenler, vatandaşlık başvurusu yaparak çifte vatandaşlık ve birçok hakka sahip olma şansını elde etmektedirler. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilerek İngiltere vatandaşlığı alma konularında profesyonel yardım alınabilmektedir. İngiltere vatandaşı olan kişiler; İngiltere’de dilediği yerde çalışabilmekte ve eğitim alabilmektedir. Student Portal International ise İngiltere’de eğitime dair tüm konularda kişilere yardımcı olan profesyonel bir danışmanlık firmasıdır.

2.İngiliz Denizaşırı Toprakları Vatandaşlığı (British Overseas Territories Citizen): Doğum tarihi 1 Ocak 1983 tarihinden önce olan kişiler, Birleşik Krallık ya da kolonilerinden birinin vatandaşı olmaları durumunda İngiltere Denizaşırı Toprakları Vatandaşı sayılırlar. Bu vatandaşlık türü başvuruları oldukça karmaşık ve detaylıdır. CSS Legal şikayet edilen İngiltere vatandaşlığı başvurularının zorlayıcı şartları noktasında başvuru sahiplerine yaptığı yönlendirmeler ile yanlış bir adım atılmasının ve ortaya çıkabilecek olası olumsuzlukların önüne geçmektedir.

3.İngiltere Bağımlı Denizaşırı Ülkeleri Vatandaşlığı (British Overseas Citizen): Bu vatandaşlık türü yalnızca belirli durumlarda başvuru yapılabilen ve özel şartları barındıran bir İngiltere vatandaşlığı türüdür. Bu İngiltere vatandaşlığı türü ile ilgili detaylı bilgi için CSS Müşavirlik uzmanları ile iletişime geçilebilir ve başvuru işlemleri için gerekli evrakların temini sonrasında işlemler başlatılabilir.

4.İngiliz Milletler Topluluğu Vatandaşlığı (British Subject): İngiliz Milletler Topluluğu’na dâhil olan bazı ülkelerin vatandaşlarının sahip olduğu vatandaşlık türüdür. Bu vatandaşlık türü hakkında detaylı bilgi, başvuru şartları için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilebilir.

5.İngiliz Uyrukluğu (British National Overseas): Bu vatandaşlık türü hâlihazırda başvuru yapılabilen bir İngiliz vatandaşlığı türü olmamakla birlikte bu konu ile ilgili detaylı bilgi için CSS Müşavirlik uzmanları ile iletişime geçilmesi doğru olacaktır.

6.İngiltere Koruması Altındaki Kişi (British Protected Person): Başvuru sahibi İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerinde sayılan kişilerden biriyse İngiltere Koruması Altındaki Kişi (British Protected Person) olmak üzere başvuruda bulunabilecektir. CSS Legal yorum ve analiz gerektiren vatandaşlık türlerinin başvuru şartları ile ilgili, kişilerin olumlu sonuç alabilmeleri için profesyonel danışmanlık vermekte ve başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

CSS Legal Danışmanlık 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta ve İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz başvurularında olduğu gibi İngiliz vatandaşlığı başvurularında da uzmanlaşmış kadrosuyla çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema