Öne Çıkanlar en personel alimlari iskur Uzman Çavuş Batuhan Tank Galaxy S8 soguk

Bu haber kez okundu.

İcra İflas Hukuku

İcra hukuku borcunu alamayan kişinin devlet yardımıyla almasını konu alır. Borçlu ve alacaklı arasındaki ilişkiyi düzenler. İcra takibinde sürecin işleyişi ve nakde dönüştürülecek taşınmazın konusu icra iflas hukuku ile belirlenir. İcra takibi yapılırken bazı kurallar çok önemlidir. Tek başınıza icra takibi zor olacağından mutlaka uzman bir avukattan yardım almanız gerekir. Firma icra takibi ve kamu hukukunun tüm alanlarında uzman kadrosu ile sizlere hizmet sunar. İcra takibi dosyanız varsa firmadan danışmanlık hizmeti alarak bilgi edinebilirsiniz. Danışmanlık hizmeti almak kafanızda soru işareti kalmaması açısından önemlidir. Firma danışmanlık ücreti konusunda müvekkillerine gereken özeni ve indirimi uygular.

Takip Talebi

İcra takip sürecinin başlayabilmesi için ödeme emrinin hazırlanıp borçluya tebliğ edilmesi gerekir. Takip talebinde her iki tarafın bilgileri, alacağın dayanağı, dökümü, faiz tutarı gibi bir çok ayrıntı açıkça belirtilir. Firma engin tecrübesi ve iş deneyimi ile profesyonel hizmeti benimsemiştir. Yapmanız gereken danışmanlık hizmeti alarak vekalet vermektir. Vekaletname sadece icra takibiniz için geçerli olacaktır. Takip talebi hazırlanır ve icra davası açılır. Bundan sonraki süreç borçluya tebliğ edilmesidir. Takip talebini kendiniz hazırlamayın. Zira gözden kaçılabileceğiniz bir çok konu olabilir.

İtiraz Süresi

İcra talebi karşı tarafa tebliğ edildikten sonra borçlu 7 gün içinde itiraz ederse icra takibi durur. İtiraz sonrası karşı dava açması gerekecektir. İcra takibi prosedürü çok olan ve teknik bilgiler içiren dava türüdür. İyi takip etmek ve her ayrıntıyı atlamamak gerekir. Örnek verecek olursak usulsüz yapılan tebliğ davayı geçersiz kılabilir. Tebliğ edilir edilmez icra davası kazanılmaz. Süreç bundan sonra başlayacaktır. İcra takibine konu olan dayanağınızın temeli ve delilleriniz çok önemlidir.

Avukatın Rolü

Hukuk genel anlamıyla zor ve karışık bir bilimdir. Davanız ne olursa olsun hakkınızı korumak için uzman bir avukattan yardım almak her zaman daha sağlıklıdır. Firma müvekkillerine gereken danışmanlığı vererek bilgilendirme yapar. Dava sürecinin başlaması, delillerin toplanması, başvuruların zamanında ve kanuna uygun olarak yapılması ancak bu işin eğitimini almış biri tarafından yapılabilir. Avukat tutmak hakkınızı korumak ve davanızı kazanmak açısından çok önemlidir. Çünkü mahkeme elinde bulunan delillere göre karar verecektir. Firma danışmanlık hizmeti sonrasında davanız ile bizzat ilgilenir. Kafanız rahat bir şekilde profesyonel hizmet almanın tek yolu firma ile iletişime geçmektir.

İcra Davası Ücreti

İcra davası ücreti davaya bakan avukata göre değişir. Ücrete etki eden bir diğer seçenek ise icra takibi miktarıdır. Firmadan danışmanlık hizmeti alırken fiyat bilgisini de sorabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için firmanın sitesini ziyaret ederek iletişim formunu doldurun. Firma işlerin daha hızlı yürümesi ve takip sürecinin devamlılığını sağlamak için adliyede daimi personel çalıştırır. Açtığınız icra davası yıllarca sürmesin. Haklarınız ve çıkarınız gözetilsin istiyorsanız firma ile iletişime geçin.

Kaynak  : https://aylingostericiler.av.tr/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema