Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Hızlı ve Kaliteli Servisİmkanı

Ariston marka bir ev aletiniz varsa ve İzmir bölgesinde yaşıyorsanız etkin bir servis ağı bulunan Ariston yetkili servislerin de klima, kombi ve tüm beyaz eşyalarınız için siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yılların getirdiği bilgi ve birikimle arıza ve bakım işlerinizde en kısa zamanda etkin ve kesin çözümler sunan Ariston İzmir yetkili servisi profesyonel hizmet anlayışı ve çalışanları ile siz Ariston kullanıcılarına güven sağlamaktadır.

Ariston yetkili servislerinde yaptırdığınız tamir ve bakım işleri servis tarafından 1 yıl garantili olduğunu bilmenizi isteriz. Ariston yetkili servis kesin ve hızlı çözümleri ile sorunlarınızı hemen çözüme kavuşturmaktadır. İzmir’in her ilçesine servis sunulabildiği gibi kolay ulaşabileceğiniz yerler olarak Buca Ariston servisi Buca ve çevresine hizmet vermektedir.  Karşıyaka Ariston servisi ise Karşıyaka ve çevresine hizmet vermektedir. Diğer bir servis olan Bornova Ariston servisi Bornova ve çevresine hizmet sunmaktadır.

Uzman Kadro

Uzman kadrosu ve Ariston markasının verdiği güvenle İzmir bölgesinde Buca Ariston servisi, Karşıyaka Ariston servisi ve Bornova Ariston servisi üç bölgede etkin servis ağı sunmaktadır. Arızalarını yerinde gidererek siz değerli müşterilerinin mağduriyetini en kısa zamanda çözmektedir. Sıcak yaz aylarında klima bakım ve onarımında hızlı çözümler sunmaktadır. Ariston İzmir yetkili servis yıllardır biriktirdiği deneyim ve güvenle sizlere etkin çözümler sunmaktadır. Geniş parça stokuyla bekleme sürenizi en aza indirmektedir.

Aristonhotpoint servisiyle tüm İzmir bölgesini kapsamakta site sayesinde 7/24 hizmet sunabilmektedir. Site üzerinden arıza kaydı oluşturula bilmekte servis çağır hizmeti ile sizin belirlediğiniz uygun zaman da arızalarınıza müdahale edilmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema