Öne Çıkanlar van Van Valiliği Ahmet Nur Çebi transfer yasağı Sent Antuan Kilisesi

Bu haber kez okundu.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat Hizmetleri

Uzun yıllardır lojistik sektöründe bulunan firma yetkilileri kullanıcı taleplerine kısa sürede cevap vermek için bünyelerinde 1000 personel istihdam ediyorlar. Saha personellerinin de bulunduğu firma yetkilileri kendilerine gelen taleplerin hemen ardından bu personelleri müşteri adreslerine yönlendiriyorlar. Müşteri memnuniyetin önemli olduğu firmada kullanıcılarda akıllarındaki tüm sorulara canlı destek birimi üzerinden detaylı bilgi alabiliyorlar.

Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor?

İşlemlerin kusursuz olması için firma yetkilileri ilk olarak inceleme ekibini müşteri adresine yollayarak bir dizi bilgiler topluyorlar. Taşıma günü ise müşteri adresine taşıma ekibi sabah erken saatlerde ulaşıyorlar. Öncelikle eşyaları paketleme işlemi yapan personeller daha sonra evin konuma göre asansörlü veya asansörsüz araca yüklüyorlar. Eşyalar ile birlikte yeni adrese ulaşan kullanıcılar gerekli taşıma ve monte işlemlerinin ardında kullanıcılar evden ayrılıyorlar. Personeller tam evden ayrılırken de Esenyurt evden eve nakliyat hizmetlerinden müşterilerin memnuniyetlerini ölçmek için mini bir anket yapıyorlar.

Nakliyat İşlemi Sigortalama

İstanbul'un en nezih ilçelerinden olan Beylikdüzüevden eve nakliyat için firmaya ulaşan müşteriler eşyalarını sigortalı olarak istedikleri yere ulaştırabiliyorlar. Sigorta işlemine ait poliçeyi de müşterileri ile paylaşan firma yetkilileri müşterilerinin kendilerine güvenmelerini sağlıyorlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema