Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Her Bölgeye Uyumlu

Mobo kabin portatif kullanım alanları sağlayan, pratik, taşınabilir ve çeşitli ihtiyaçlara hitap eden kullanışlı küçük metrekarelik yaşam alanlarıdır. Bekçi kulubeleri, büfe, konteyner, mağazalarda giyinme kabinleri, duşluk, wc, nöbet kulubesi gibi amaçlar için üretilen mobo kabinler sağlam ve her mevsime dayanıklı üretilirler. Bulunduğunuz ortamı güvenli ve kullanılır hale getiren mobo kabin mekanizmaları http//tetay.com.tr/ sitesi ve firması tarafından üretilmektedir.

İhtiyaçlarDoğrultusunda

Büyük yada küçük ebatlarda üretilen mobo kabinler standart veya isteğe göre üretilmektedir. İkinci el mobo kabinlerin satış merkezi de olan firma mobo kabin fiyatları konusunda her türlü desteği sağlamaktadır.

Üretici firma olarak uzun yıllardan bu yana Gebze de faaliyet gösteren firma yurt içinde ve dışında kurumsal veya bireysel hizmetlerde kullanılmak üzere alanında birinci sınıf hizmet olarak sunmaktadır.

Montaj işlemlerini firma elemanlarının üstlendiği mobo kabinler kısa sürede monte edilerek aktif hale getirilir.

Çok amaçlı kullanımlara uygun olarak üretilen mobo kabinler firma tarafından ilgili adrese en kısa zamanda ulaştırılmak üzere profesyonelce hazırlanarak gönderilmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema