Öne Çıkanlar en uçak kazası çamlıca kulesi Ordu Valisi Seddar Yavuz Robert Pattinson: Batman kahraman değil

Bu haber kez okundu.

Hasta Yatağı Kiralama Neden Bir Avantaj Oluşturmaktadır?

Genellikle hasta yakınları tarafından tedavi süreçlerinde konfor elde etmek açısından hasta yataklarının kullanımı tercih edilmektedir. Çünkü bu yatak ve karyolalar hastaya daha konforlu bir tedavi süreci ve bakımını üstlenen kişiye daha kolay bir destek imkanı sağlamaktadır. Ancak kısa süreli tedavilerde hasta yakınları bu ürünleri satın almak yerine Platin Yatak gibi firmalar üzerinden hasta yatağı kiralama hizmetleri talep etmektedir.

Bu yatak ve karyola ürünlerinde kiralama hizmetlerinin alınması, fiyatların satın almaya göre daha yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü satış fiyatları sadece yıllar boyunca sürecek tedavilerde ve ağır hastalıklarda doğru bir ürün tercihinin ortaya çıkmasını sağlar. Bu nedenle firma hasta yatağı kiralama sayesinde hasta yakınlarına daha ekonomik bir tercih sağlamaktadır.

Firma, tüm illerde satış ve ayrıca İstanbul’da hasta karyolası kiralama merkezi olarak karyola çeşitleri ile hizmet vermektedir. Temel olarak karyola çeşitleri arasında iki motorlu hasta yatağı türü olarak ABS hasta yatağı ve full ABS hasta yatağı sağlamaktadır. Üç motorlu yataklarda ise asansörlü hasta yatakları gibi bir imkan bulunmaktadır. Yine özel bir model olarak kiralık hasta yatakları arasında dört motorlu yataklar açısından ise yoğun bakım karyolası ve ahşap karyola ürünleri yer almaktadır.

Sunulan bu karyola ürünleri göz önünde bulundurulduğunda, firma gerçekten hasta karyolası kiralama merkezi olarak görülebilir. Yani hasta yatağı kiralama hizmetleri talep edildiğinde, bu karyola türleri arasından seçim yapılarak, hastalık türüne ve tedavi sürecine göre doğru seçim yapılabilir.

Karyola ürünlerinin seçilmesi sonrasında en önemli noktalardan birini de seçilen yatak ürünleri oluşturmaktadır. Çünkü bu karyolalar içerisinde kullanılabilecek yatak ürünleri açısından da firma farklı ürün çeşitleri sunmaktadır. Çünkü yataklar sadece karyolalar ile birlikte takım olarak kiralanabiliyor. Bu konuda özellikle havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak ürünleri sıklıkla seçilen kiralık hasta yatakları arasında yer alıyor.

Platin Yatak sunulan bu ürün çeşitleri ile birlikte hasta yatağı kiralama hizmeti talep eden herkese 365 gün hizmet sağlıyor. Ayrıca ürünler satın alındığı takdirde Türkiye'nin 81 vilayetine ulaştırılarak destek sağlanmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema