Öne Çıkanlar ne zaman emekli bağ-kur Suya Yansıyan Tarih kemal kılıçdaroğlu saglik haberleri son dakika en

Bu haber kez okundu.

Güvenliğiniz Emin Ellerde

İnsanoğlunun var oluşu ile başlayan güvenlik her zaman temel ihtiyaçlar arsında yer almıştır. Teknolojik gelişmeler ile birlikte elbette ki güvenlik sektöründe de daha kapsamlı çalışmalar yapılmıştır. Bunar arasında yer alan alarm sistemleri ile insanlar evlerinin, iş yerlerinin ve ofislerinin güvenliğini sağlamayı amaçlar. Firma dünyanın en prestijli markalarının alarm sistemlerinin satışını yapan köklü bir firmadır. 2003 yılından bu yana güvenlik alanında sürekli güçlenerek hizmet veren firmanın bu gücünün arkasında elbette müşteriden aldığı güven en üst sırada yer alır.

Ev Alarm Sistemleri

Evler insanların özel yaşam alanı olup kimsenin müdahale etmesine izin verilmez. Firma ev alarm sistemleri satışı yapan ve geniş bir servis ağı olan firmadır. Firma 300 tl ve üzeri alış verilerde kargo ücreti almaz. Alınan ürünlerde yaşan sorunlar için 7/24 çağrı merkezi aracılığı ile firmaya ulaşabilirsiniz.

İş Yeri Alarm Sistemleri

Firma iş yeri alarm sistemleri ile malınızın güvenliğini sağlamayı hedefler. Firma hayvan hareketlerini algılamayan, ancak diğer hareket ve darbelere karşı duyarlı olan sensörlerinolduğu alarm sistemlerinin satışını yapar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema