Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Güvenilir Taşımacılık Hizmetlerinin Tek Adresi

Güvenilir Taşımacılık Hizmetlerinin Tek Adresi

Lojistik sektöründe uzun yılardır bulunmanın verdiği tecrübe ile olası sorunları oluşmadan önleyen Bafa Group, Uluslararası evden eve nakliyat işi için kendisine başvuran müşterilerine tüm taşıma aşamalarını taslaklar ile gösteriyor. Bu şekilde müşterilerinin bilgilenmelerini sağlayan firma sigortalı olarak yaptığı bu hizmet için gerekli olan tüm evrakları da kendisi hazırlıyor. Müşterilerinden aldığı anahtarı Uluslararası nakliyat işi sonrası teslim eden ve müşterilerini hiçbir işe karıştırmayan firmanın uygun fiyatlar ile bu hizmet vermesi de müşteriler tarafından beğeniliyor. Uluslararası ev taşıma işlemleri için online takip sisteminin de bulunduğu firmamızda müşterilerimiz istedikleri zaman eşyalarının konumlarını görebiliyorlar.

Uluslararası Evden Eve Taşıma İşi Nasıl Yapılıyor?

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ön bir hazırlık yapan firma hiç zaman kaybetmeden eşyaların gideceği ülkedeki bağlantıları ile iletişim kuruyor. Buradan firmanın personelleri tarafından titizlik ile paketleme işlemleri yapılan ve asansör kullanımı ile bakımlı araçlara bindirilen eşyalar direkt olarak kullanılacak ulaşım seçeneğine göre yola çıkıyor. Ayrıca bu hizmet de gerekli olan tüm gümrük evraklarını da Bafa Group personelleri hazırlıyorlar. Tüm detayları düşünen firmamız sayesinde müşterilerimiz de eşyaları taşınırken keyiflerini yaşıyorlar.             

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema