Öne Çıkanlar en gümüşhane personel alimlari iskur trafik Kazası tek teker yiğit

Bu haber kez okundu.

Güvenilir Diyetisyen Kliniği

Beslenme ve diyetisyenlik mesleği son dönemlerde çok popüler olmuştur. Bunda elbette ki insanların beslenme bozukluklarının etkisi büyüktür. Aşırı kilolu insanlar, doğum sonu kilosunu vermek isteyen hanımlar, kilo almak isteyenler ve sağlıklı beslenme hakkında danışmanlık almak isteyen pek çok insan diyetisyene başvuruyor. Klinik 2016 yılından bu yana İstanbul ilinde hizmet veren prestijli ve güvenilir bir kliniktir. Klinik İstanbul dışındaki illerde yaşayan danışanları için online diyetisyen polikliniği olarak da hizmet veriyor. Klinikten hizmet almak için öncelikle verilen hizmetleri inceleyiniz.

Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Obezite artık bir hastalıktır. Kontrol altına alınmadığı zaman pek çok sistemik hastalığında davetiyesi niteliğindedir. Bu nedenle fazla kilolu olan insanlar kontrollü ve sağlıklı kilo verme      eyleminde bulunmak için mutlaka bir diyetisyenden destek almalıdır. Klinik alanında uzman olan diyetisyenler tarafından hizmet veriyor. Öncelikle vücut analizi yapılan hastalara daha sonra özel diyet listeleri hazırlanıyor. Bu sırada hazırlanan listeler kişiyi yormayan, damak tadına ve bütçesine uygun listeler olur. Klinikte verilen tüm hizmetler insan sağlığını iyileştirmeye yöneliktir.

Sağlıklı Kilo Almak

Kilo almak da bazı insanlar için sorun olabilir. Bu nedenle sağlıklı kilo alma      programları içinde yer almak uzun vadede sağlığın korunması için oldukça elzemdir. Klinikte kilo vermenin yanında, kilo alma, çocuklarda ve sporcularda beslenme gibi alanlarda özel hizmetler verilir. Klinikten hizmet almak için randevu alınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema