Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Garantili Servis Hizmeti Office Market Farkıyla Bakırköy’de

Teknik Servis Deyince Biz Çünkü;

Özellikle Bakırköy Acer Servisi olarak hizmet veren firmanın öncelikle sadece Bakırköy ölçeğinde hizmet vermediğini ve tüm yakın çevreye hizmet verdiğini belirtmek gerekir. Alanında eğitim almış ve deneyimli, güler yüzlü, iş disiplini olan profesyoneller ile çalışan bir firmayız. Nitekim Bakırköy Lenovo Servisi olarak da hizmet verirken etik değerlere son derece önem veriyoruz. Mutlak müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Kurumsal bir anlayış ile hizmet veriyoruz.  Sahip olmamız gereken tüm belgelere sahibiz. İşimizi Avrupa normlarında yapmaya çalışıyoruz. Bir dünya devi olan Samsung markasının tüm ürünlerinde de Bakırköy Samsung Servisi  olarak hizmet veriyoruz.  Gördüğünüz gibi üç dünya devi markanın teknik servisini yapıyoruz. İşyerleri için de, kişisel kullanımlar için de kesintisiz hizmet veriyoruz. Fiyatlar standart bir teknik servisi ücreti yanında eğer parça değişimi varsa değişen parçanın ücretinin değeri olarak faturalandırılıyor. Onun dışında ekstra bir maliyet bulunmuyor. Değişen parçalar garantili ve orijinal parçalardır.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler

Office Market olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden de bahsetmek gerekir ise elbette sadece tablet, bilgisayar, laptop tarzı günlük yaşamın vazgeçilmez ürünleri alanında çalışmıyoruz. Bunun yanında yaptığımız diğer işler arasında fotokopi, faks, yazıcı gibi cihazların her türlü tamir, bakım ve onarım işleri ile de ilgileniyoruz. Bunun yanında bu cihazların olmazsa olmazı olan toner ve kartuşların hem satışını, hem de en kaliteli, en son teknoloji ile dolum işlemini garantili olarak yapıyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema