Öne Çıkanlar android cumhuriyet baş savcılığı deaş operasyonu demet akalın Balotelli'ye başkanı da ırkçılık yaptı

Bu haber kez okundu.

Fiyat / Performans Testere Ürün Önerileri

Testereler genel tanıtım olarak kesim işlemleri için kullanılan aletlerdendir. İnsan gücünün yetmediği alanlarda kullanılmak için üretilmiş olan bu kesme makineleri ile en kolay şekilde kesim işlemleri yapılabilmektedir. Farklı kesim işlemleri için birçok ayrı çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre tasarımlarında değişiklik olup, profesyonel ya da hobi kullanımları için de farklı çeşitlere sahiptir. Alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri korumalı olmasıdır. Bu tarz ciddi kesim işlemlerinde kullanıcının güvenliğini sağlayacak şekilde tasarlanmış olanları kullanmanız en iyi seçenektir. Tehlikeli bir durum yaşamamak için bu konuya dikkat edilmesi gerekmektedir. Birçok markanın ürettiği testere modelleri genellikle bu konuya dikkat edilerek tasarlanmıştır. Kullanacağınız malzemelere göre uygun olan testere modellerini seçebilirsiniz.

Testere çeşitlerine örnek olarak;

Max-Extra Mx4185 185mm Sunta Kesme; 185 mm testeresi ile 1200 watt motor gücüne sahip bir modeldir. Sunta gibi yüzeylerin kesiminde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Düz kesim ve yatay kesimlerde oldukça kullanışlı bir üründür. Parke, tahta gibi yüzeyleri kesme işlemlerini de yapmaktadır. Yüzey olarak daha ince yapılarda iyi performans göstermektedir. Kullanım esnasında güvenlik için belirli iş güvenliği ekipmanlarının kullanılması gerekmektedir.

Proxxon 28534 STS12E 100W Dekupaj Testere; pratik çözümler sunan bir üründür. Dekupaj testere ile plastik, ahşap, parke gibi malzemeler için kullanılmaktadır. 100W güce sahip, metal yüzeylerde de kullanıma uygundur. Kavisli alanların kesiminde fazlasıyla tercih edilmektedir. Bıçakları değiştirilebilir olup, kaliteli kesim olanağı sunar. Hızlı bir etki ile ortaya güzel sonuçlar çıkarmaktadır.

Max-Extra MX4537 Tilki Kuyruğu Testeresi; kaliteli malzemelerden üretilmiştir. SDS uç değiştirmeli ve elektronik devirlidir. Dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. 710W motor gücü ile verimli kullanım sunar. Uçlarında değişiklik yapıldığında farklı malzemeler için de kullanılabilmektedir. Tüm iş dallarında kullanımı söz konusu olan bir üründür.

Testereler denildiğinde genelde aklımızı elde kullanılan güç isteyen modeller gelse de aslında çok geniş kapsamlı çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle profesyonel kullanımlarda çeşit sayısında artış söz konusudur. Bahsettiğimiz ürün çeşitleri dışında da geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanılacak alanlara ve uygulama şekillerine göre aralarında seçim yapabilirsiniz.

Tüm testere çeşitlerini ElektroMarketim üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema