Öne Çıkanlar en Anne kumluca kas Yemek Tarifleri

Bu haber kez okundu.

En Yeni Günaydın Mesajları, Etkili Günaydın Mesajları, En güzel Günaydın Mesajları
En Güzel Günaydın Mesajları; Sevdiğimiz şeyleri hatırlamak için değer verdiğimiz kişilere Günaydın mesajları göndermek de yaptığımız güzel etkinliklerden  biridir. Herkes sevdiklerine güzel günaydın mesajları göndermek ve onları mutlu etmek istiyor. Günaydın mesajlar bu tür mesajlarda arkadaşlarınıza 2017 yılının  en güzel günaydın mesajlarını onayhaber'de bulabilirsiniz. Arkadaşlarınıza hatırladığınızı göstermek için onlara bu muhteşem günaydın mesajlardan birini gönderebilirsiniz. 

Günaydın sevgili dostum! Hayatımız ne kadar meşgul olursa olsun, bilmeni isterim, hala benim tarafımdan hatırlanıyorsun.

Günaydın SMS Mesajları


Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum… hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın arkadaşlar …


Her sabah RAB’bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim…

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.
Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.

UzakIıkIar küçük sevgiIeri yok eder, büyükIeri yüceItir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükseIttiği gibi.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep oIsaydı yine de sana oIan duyguIarımı yazmaya yetmezdi.

Seni o kadar çok seviyorum ki… Ben asIa ağIamam deyip her gece yatağa yattığında akIına o geIip gözünden iki damIa yaş süzüIüyorsa eğer utançIa işte o zaman aşıksın demektir…


YaInız açığa çıkan ışığı görebiIiyorsan, yaInız söyIenen sözü duyabiIiyorsan, ne görebiIiyorsun ne de duyabiIiyorsun…

Sana bahçeden güI değiI güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kaIbim gibi eIIerin de yanar diye korkuyorum

Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, günaydın arkadaşım

Sevgi Gülşeni Kuşatsın Ruhu Bedeni Bir Gül İçin Bin Dikeni Sevene selam olsun, Günaydın

Günaydın! Tüm güzelliklere, sevgiye berekete, mucizelere, herkese, herşeye, sevgi dolu yüreklere. En güzel günler sizlerin olsun..

Değerli okuyucular, Sizlerden de en güzel ve komik günaydın mesajlarını yorum bölümünden bekliyoruz. Hadi! Hadi! ne bekliyorsunuz yaz sanıza bir günaydın mesajı.....

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema