Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

En Güvenilir Kombi ve Su Deposu Temizliğinin Adresi

Bu firmanın uzmanlık alanları profesyonel kombi bakımı ve temizliği, klima ve petek dezenfektasyonu ve su deposu yalıtımı alanıdır. İstaş firması bu hizmetlerinin yanında aynı zamanda profesyonel su deposu izolasyon işlemleri de gerçekleştiriyor.

Oldukça eğitimli ve deneyimli bir ekibe sahip olan firma, su deposu enjeksiyonu konusunda oldukça başarılı çalışmalar yürütmektedir. Bu firmanın başlıca vermiş olduğu diğer hizmetler; su deposu temizleme işlemleri, apartmanlarda yer alan kaçak hatların giderilmesi, yer zeminleri için kaydırmaz zemin uygulanması, tüm kombi onarım, bakım, temizlik ve tamir işlemleri, su sebili temizliği işlemleri gibi hizmetlerdir.

7/24 olarak her gün müşterilerine profesyonel hizmet ulaştıran İstaş teknik firması, mümkün olan en kısa süre içerisinde teknik ekibiyle birlikte müşterilerinin sahip olduğu sıkıntı ve problemler için etkili çözüm yolları üretmekte ve uygulamaktadır. İşinde oldukça özverili ve başarılı olan İstaş Tekniği’n hizmetlerinden yararlanmak ve hizmetleri hakkında bilgi sağlamak isterseniz yapmanız gereken tek şey, iletişim numaraları üzerinden İstaş müşteri temsilciliğine bağlanmak ya da resmi internet sitesinde yer alan ön teklif formunu doldurmak olmalıdır.

İstaş Teknik Çalışma Prensipleri

Daima müşterilerinin sorunlarına etkin çözüm yolları geliştirmek ve mümkün olan en kısa süre içerisinde ilgili soruyu çözüme kavuşturmak için çalışmalar yürüten İstaş Teknik, çalışmalarında her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini, dürüstlüğü, profesyonelliği, karşılıklı güven ilişkisini temel alıyor.

Hiçbir zaman müşterileri arasında genel bir ayrım yapmadan, daima güler yüzlü, saygı çerçevesi içerisinde ve tarafsız olarak hizmet sunan İstaş Teknik, yapmış olduğu uygulama ve çalışmalarda müşterilerine % 100 çözüm garantisi sunuyor. Yapmış olduğu çalışmaların her birinde müşterilerinin istek ve arzularına kulak kabartan ve onları sükunetle dinleyen bir firma olan İstaş Teknik, çözüm odaklı, güven veren ve işini uzman bir şekilde yerine getiren bir firmadır. Eğer sizler de petek, kombi, su deposu temizliği gibi konularda uzman bir yardım almak isterseniz, İstaş Teknik sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir.

Kombi Bakımı Hizmeti

Kombi bakımı belli periyotlar halinde yapılması gereken önemli uygulamalar arasında yer alıyor. Bu bakımdan kombi bakımı hem kombinizin uzun ömürlü olması, hem enerji anlamında tasarruf sağlanası hem de güvenliğiniz açısından önemli bir husustur. Bu kapsamda kombi sahipleri düzenli ve periyodik aralıklarla kombi bakımlarını uzman bir kombi bakım ekibine yaptırmalıdır. İstaş Teknik, sektörün en kıdemli ve en yoğun tercih edilen kombi bakım firmalarından birisidir. Bu anlamda profesyonel kombi bakım hizmeti sağlayan İstaş Teknik firması, son derece teknolojik aletler ile kombi bakımlarını yerine getiriyor ve arıza kontrolü gerçekleştiriyor. Üstelik kombi bakım hizmetinde müşterilerine % 20 iskonto uygulamaktadır.

Su Deposu Temizliği Hizmeti

Günümüzde hemen hemen pek çok apartman gibi yapıların içme suyu olarak kullandıkları su depoları bulunuyor. Bu su depolar yanlış tercihlerden, düzenli yapılmayan temizlik işlemlerinden ve yanlış kullanımdan kaynaklı olarak zaman içerisinde kullanılamaz hala gelebiliyor. Bu nedenle sağlığımız açısından oldukça önemli bir yere sahip olan suyun su depolarında temiz kalması için su depolarının uzman temizlik firmaları tarafından temizlenmesi gerekiyor. İstaş teknik, tecrübeli ve her biri alanın eğitimli ekip üyeleri ile birlikte su depolarının temizliğini ivedilikle yerine getirmekte ve su depolarını sağlık açısından kullanılabilir hale getirmektedir. Aynı zamanda su depolarının dezenfektasyon işlemlerini başarı bir şekilde sağlıyor.

Petek Bakım Hizmeti

Petek bakımının düzenli olarak uzman ve işinin ehli bir firma tarafından yapılması hem enerji tasarrufu hem de meskenin etkili ısınması açısından önemli bir konudur. İstaş teknik firması, müşterilerinin tüm petek bakım ve onarımlarını ivedilikle yerine getirmekte ve gerekli gördüğü durumlarda arızalı parçaların değişimini gerçekleştirmektedir. Öte yandan Kombi ve petek bakım temizliği ve dezenfektasyonu konusunda sektörün en iyilerin biri olan bu firma, ısınma faturalarını düşürecek ve evinizin daha iyi bir ısı performansı sergilemesini sağlayacak petek bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kaydırmaz Zemin Uygulaması

Kayan zeminler sağlık açısından tehdit oluşturabilecek sakatlanmalara ve yaralanmalara yol açabiliyor. Bu nedenle mesken zeminlerine kaydırmaz zemin uygulaması yaptırmak oldukça önem arz eden bir uygulamadır. İstaş teknik şirketi uzman kaydırmaz zemin uygulayan tecrübe sahibi personelleriyle kayan zeminleri kaymaz hale getiriyor. Bu konuda oldukça sağlam referanslara sahip olan firma, müşterilerinin kaygan zemin sorununa etkili çözüm yolları geliştiriyor. Plas anti slip uygulaması ile birlikte İstaş Teknik, kaygan zeminlerin estetiğinde herhangi bir bozulmaya sebep vermeden, kaygan zemin aralarının gözle görülmeyen aralarını doldurarak kayganlığı ortadan kaldırıyor. İstak teknik tarafından yapılan işlem sonrasında ıslak ya da kuru fark etmeksizin zeminde kayganlık oluşmamaktadır. Sizler de kaygan zeminleri, İstaş Teknik ile kaymaz hale getirebilirsiniz.

Sebil Temizliği Hizmeti

Günümüzde kullanımı bir hayli fazla olan su sebillerinin periyodik olarak temizliğinin yapılması sağlık açısından oldukça önem taşıyor. Yapılan araştırmaların birçoğu göstermiştir ki temizliği ve dezenfektasyonu yapılmayan su sebilleri insan sağlığı açısından sakıncalar doğurabiliyor. Uzun süreli kullanımlarda bakteriler temizliği yapılmayan su sebillerinin içerisinde üreyebilir. Bu bakteri ve mikropların her biri çeşitli hastalıklara davetiye çıkarıyor. Bu nedenle su sebili temizliğinin uzman ellerce yapılması önemlidir. İstaş Teknik, sahip olduğunuz su sebillerinin temizlik işlemlerini ivedilikle ve özenli bir şekilde yerine getiriyor. İstaş teknik firmasının sağlamış olduğu su sebili hizmetinden yararlanarak su sebilinizden gönül rahatlığı ile su içmeye başlayabilirsiniz.

Çatı İzolasyonu

Meskenlerin ısınma sorunun yaşamasının en temel sebeplerinden biri yapılarda çatılarda izolasyon olmaması durumudur. Bu nedenle pek çok kişinin ısınma faturaları kabarık bir şekilde gelebiliyor. Bunu önlemenin en etkili ve en kolay yolu çatı izolasyonu uygulamasıdır. İstaş Teknik şirketi çatı izolasyonu hizmeti ile pek çok kişi tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen bir firmadır. İstaş teknik aracılığı ile yapacak olduğunuz çatı izolasyonları sayesinde bina yalıtımı sağlayabilir, binanızın ısınma problemini kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz. Çatı izolasyonu hizmeti ile birlikte soğuk ve olumsuz hava koşullarına karşı yapıyı uzun vadede koruma sağlayabilirsiniz. Öte yandan çatı izolasyonu hizmetiyle birlikte yağmurlu ve karlı havalarda suyun binanın temellerine kadar inmesini engelleyebilirsiniz.

Su Deposu İzolasyonu

Su deposu izolasyonu işlemi su depolarında yer alan su kaçağının giderilmesi için yapılan işlemin genel adıdır. Günümüzde pek çok yapıda bulunan su deposu içerisinde zamana bağlı olarak su kaçakları oluşabiliyor. Bu kaçakları engellemek ve sorunun giderilmesini sağlamak için işinde deneyim ve bilgi sahibi su deposu izolasyonu hizmeti sunun firması ile irtibata geçmek gereklidir. Sizler de bu tarz bir problemle karşı karşıyaysanız, İstaş Teknik firması ile iletişime geçebilir, su deposu izolasyonu hizmetinden istifade edebilirsiniz. İstaş Teknik, sunduğu izolasyonu hizmetine oldukça çeşitli yöntem ve metotlar kullanıyor. Bu yöntem ve teknikler su deposunun cinsine ve ham maddesine göre değişkenlik gösterebilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema