Öne Çıkanlar ne zaman emekli bağ-kur Suya Yansıyan Tarih kemal kılıçdaroğlu saglik haberleri son dakika en

Bu haber kez okundu.

Dijital Baskı

Firmanızın reklamını yapmanın en kolay yolu afiş, broşür, el ilanı bastırmaktır. Kısıtlı bir zaman diliminde bu tanıtımı yapmak istiyorsanız dijitalbaski sizin için en uygun baskı şeklidir. Firma tasarım, baskı ve reklam hizmeti verir. Firma reklam hizmetini ayağınıza kadar getirir. Kaliteli ve farklı tasarımları sadece firmaya özel olarak tasarlar ve baskı hizmetini verir. Tasarımdan nakliye hizmetine kadar her detay firma tarafından verilir.

Örümcek Stand Özellikleri Nelerdir?

Örümcek stand gövde kısmı alüminyum olup, diğer kısımları plastiktir. Kurulduğu zaman örümcek ağına benzediği için bu adı almıştır. Standa istediğiniz zaman baskı yaptırabilirsiniz. Tekrar tekrar kurulup katlanabilir. Kurulum süresi 10 dakikadır.

Örümcek Stand Nerede Kullanılır?

Örümcek standlar ekonomik olması ve zamandan tasarruf sağlaması açısından her yerde kullanılabilir. Fuarlar, organizasyonlar ve etkinliklerde sıkça tercih edilir. Firma örümcek stand ölçüsünü ihtiyacınıza göre planlar. Baskılı veya sade şekillerde sipariş vermek mümkündür. Firmanın sitesini ziyaret ederek sipariş talebinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme kredi kartına tek çekim veya taksit şeklinde olmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema