Öne Çıkanlar en personel alimlari iskur Karadeniz Tayfun Korkut Uzman Çavuş Batuhan Tank

Bu haber kez okundu.

Desi Alarm Güvenliğin Kaliteli Adresi

Desi alarm ve güvenlik sistemleri firması 2008 yılından beri Türkiye genelinde müşterilerine güvenlik hizmeti veriyor. Firma deneyimli ekipleri ile müşterilerin evlerinde ve iş yerlerinde meydana gelebilecek olaylar için önceden önlem almalarını sağlıyor. Müşterilerine hem kamera hem de alarm sistemi hizmetini veriyorlar. Ayrıca 99 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Firma

 desi alarm izleme merkezi sayesinde ev ve iş yerlerinini 7 gün 24 saat kayıt hizmeti verdiği için herhangi bir alarm durumunda ilgili yerlere haber ulaşmasını sağlayarak müşterilerin mağdur olmalarını engelliyor. Bu sayede müşteriler kendilerini daha güvende hissediyorlar.

 Desi Kamera Sistemleri Satıyorlar

Firma çeşitli markalarda kamera sistemlerinin satışını yapıyor. Bunlar arasında Avenir, Bullwark, Cenova, Haikon, Smartvision ve Neutron gibi markalar bulunuyor. Sistemler hd ve ahd özellikli olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ürünleri satın almak isteyen müşteriler ürünlere ait sayfalara girerek özelliklerini öğrenebiliyorlar. Örneğin kamera sistemlerinin harddisk boyutunu, kayıt cihazı ve kamera özelliklerini öğrenip karşılaştırma yapabiliyorlar. Ürünlerin fiyatları ürün kalitesine, malzeme özelliklerine ve sayısına göre değişiklik gösteriyor.

 Desi Kampanyaları İle Ün Kazanıyor

Desi alarm firması müşterilerine kampanyalı ürün seçenekleri de sunuyor. Daha ucuz fiyata ürün sahibi olmak isteyenler kampanyaları takip ederek alarm ve kamera sistemlerine sahip oluyorlar. Ayrıca sadece alarm ve kamera sistemi değil aynı zamanda güvenlik sistemleri için gerekli olan yedek parçaların satışını da yapıyorlar. Ürünlerine ait bir parçanın bozulması ve kırılması durumlarında uygun fiyat seçenekleri ile satın alabiliyorlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema