Öne Çıkanlar en Ordu Valisi Seddar Yavuz Orman Geçici İşçileri Uzm. Dr. Nilgün Polat Karadeniz

Bu haber kez okundu.

Delinatör

Yurtiçi ve yurtdışı güvenlik uygulamalarında zorunlu tutulan iş güvenlik malzemelerinden biri olan delinatör, isinguvende.com ile yurtiçi yurtdışı tüm ihtiyaçlarınızı perakende ya da toptan olarak sağlamaktadır.

Delinatör Nedir?

Delinatör, yaya ile araç arasındaki trafiği düzenlemek, araç trafiğinde yönlendirme yapmak ve refüj başlarında trafik güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan trafik güvenlik malzemesidir. TPU(Termoplastik Poliüretan) malzemesinden üretilen delinator, malzemesinden dolayı esnektir, kırılmaz. Bu özellik sayesinde hem araçlara zarar vermez hem de kendisi darbeler karşısında uzun ömürlüdür.

Delinatörler Hangi Ölçülerdedir?

Delinatörler standart olarak 30 cm, 45 cm, 75 cm ve 100 cm ölçülere sahip olacak şekilde 4 farklı boy çeşidine göre üretilir. Tabii ki değişen kullanım yerlerine göre özel olarak 9 cm, 10 cm gibi ölçülerde de üretilebilmektedir. Kullanılan boru çapı arttıkça, delinatör sağlamlığı da o derece artmaktadır.

Delinatör Renkleri Nelerdir?

Delinatör renkleri yüksek çeşitlilik göstermektedir. En çok kullanılan ve üretilen delinatör rengi fosforlu turuncudur. Kolay farkedilebilen ve gece ya da gündüz uyarıcı özelliği en üst seviyede olan renk olduğundan dolayı delinatörlerden en çok kullanılan ve üretilen renktir. Bu renk dışında talep doğrultusundan siyahtan beyaza kadar bir çok renk üretilmektedir.


Kaliteli Delinatörler Hangisidir?

Tamamen TPU malzemeden yapılan ve isinguvende.com güvencesi ile satılan delinatörler kaliteli, sağlam ve güvenilir delinatör modelleridir. Sizde bu tarz delinatörler hakkında detaylı bilgi almak için www.isinguvende.comweb adresini ziyaret edebilir ya da 0553 352 32 45 numaralı telefondan Ahsen İş Güvenliği ve Ekipmanları işletmesine ulaşabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema