Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

Cihaz Belgesi

İSO 13485 Belgesi

iso 13485 belgesi bir ya da birkaç belgelendirme kuruluşuna denetleterek verilir. Tıbbi cihaz üreticilerinin almış olduğu sertifikalardan bir tanesidir. Tıbbi cihaz üretim, satış veya tedarik gibi uygulamalarda bu belgeden destek alınır. Uluslararası bir standardı ifade eden bu sertifika kurumsal bir işleyişe hakim firmalara büyük yardımcı olur.

93/42 EEC Belgesi

93/42 eec belgesi Tıbbi Cihaz Yönetmeliği gereksinimlerinin açıklığa kavuşturulması için verilmektedir. Bu belge için verilen eğitimler örnek dokümanlar ve kayıtlar üzerinden tamamlanır. Tesis tetkiklerini ve teknik belge değerlendirmeleri de bu kapsam içerisinde alınmaktadır. Biz CE belgelendirme gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabiliriz. Firmamız uzmanlaşmış bilgiye, global denetçi ağına ve CE markalama uygulamalarında gerekli desteği sunar.

Tıbbi Cihaz CE Belgesi

tıbbi cihaz ce belgesi, tıbbi cihaz üreticilerinin göstermekle yükümlü olduğu yönetmeliklerden bir tanesidir. Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ürünün sağlaması gereken bütün güvenlik ve performans parametrelerinin uygun olduğunu gösterir. Belgelendirme faaliyetlerinde TÜRKAK ve IAS tarafından akredite edildik. Biyomekanik Testler tam donanımlı muayenemizde yapılmaktadır.

Bu adres üzerinden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız devam ediyor. Sahip olduğumuz eğitmen ve danışman kadromuzla veri gizliliğini sağlıyoruz. Firmamız yıllardır tıbbi cihaz CE ve ISO 13485 belgelendirme danışmanlığı süreçlerini sizler için ele alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema