Öne Çıkanlar en personel alimlari iskur galatasaray başkanlık Galaxy S8 soguk

Bu haber kez okundu.

Çiçek Balı

Firmamız nesilleri yayla balı üretimi yapmaktadır. Ballarımızın üretim çiftliği Erzurum Pasinler ilçesinde Övenler köyünde yer alıyor. Ballarımız en doğal haliyle hiç bir katkı maddesi olmadan müşterilerimize sunuyoruz. Organik bal üretiminde iddiamızı ürünlerimiz ile ortaya koyuyoruz. Firmamız Tarım Bakanlığı denetimlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir ve yıllardır aynı şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Ürünlerimiz her yıl aynı kalitede hazırlanırken sınırlı sayıda satışa sunuluyor. Ballarımızdan yararlanmak isteyenlerin stoklarımız tükenmeden ballarımızı sipariş etmeleri gerekiyor.

Çiçek Balı Satışı

Firma olarak çiçek balı üretimini de uzun yıllardır yapıyoruz. Arılarımız çiçeklerden aldıkları polenler ile organik balları üretiyorlar ve bizlerde müşterilerimiz için onları satışa hazır hale getiriyoruz. Ürünlerimiz kalite kontrolünden geçmiştir ve birinci kalite baldır. Bu yüzden protein değeri yüksek ballardır. Sizlerde yaylada üretilen doğal çiçek balı satın almak istiyorsanız firmamızın sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ürünümüz hakkında bilgileri de sitemizden öğrenebilirsiniz. Firma olarak ücretsiz kargo hizmetini de müşterilerimize sunuyoruz.

Polenli Bal Satışı

Firmamız polenli bal satışı da yapıyor. Polenli bal çok iyi bir besin takviyesi olduğu için tercih ediliyorlar. Firmamız arıları da yüksek rakımlı yerde üretim yaptıkları için polenli ballar daha zengin şifa kaynaklı ballardır. Bu ballardan almak istiyorsanız sayfamızdan sipariş edip ücretsiz kargo imkanı ile ballarımıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmamız ham balmumu, kavanoz balmumu, sarma balmumu ve set halinde balların satışını yapmaktadır. İstediğiniz ürünü sipariş edip kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema