Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Çağrı Şahin Kimdir? Neden Ünlü Olmuştur?

Bu ismi bugünlerde hemen her yerde görebilirsiniz. Ülkemizi ve Dünya sosyal medya coğrafyasını eline geçiren genç ve yetenekli isim, yerel ve ulusal birçok yayım kanalında yer alıyor. Çok genç dememizin bile bir nedeni var. O farklı işleri bir arada yapabiliyor. Bir arada yaptığı onca işte bir anda başarılar gösteren Şahin, bu başarılı projelerini sosyal medyaya taşıdığı esnada kolayca ünlü oldu. Ünlü olmak onun hedefi değildi. Sadece hobileriyle ilgili paylaşımları takip etmek üzere başladığı sosyal medyada, beklemediği ve kendisini de şaşırtan ciddi bir başarı elde etti. Hobilerine tutkularıyla bağlanan Çağrı, her yaptığı işte aynı hassasiyeti ve özeni gösteriyor. Dilerseniz bu değerli ismin hayat hikayesine daha yakından bakalım. Bu hayat hikayesi sosyal medya çukuruna düşen birçok insana faydalı olacak.

Çağrı Şahin Nerede Doğdu?

Çağrı şahin 21 Eylül 2003 tarihinde doğmuştur. İstanbul’da doğan Şahin, daha sonrasında da gerek eğitim gerekse de sosyal etkinlikleri için bu şehirde olan yaşamını sürdürdü. 15 yaşında olan Şahin, bu güne kadar devamlı İstanbul’da kalmamıştır. Kalıcı olmamakla birlikte bazı yurt dışı gezilerine de çıkmıştır. Her çıktığı gezide yeni şeyler keşfeden Çağrı Şahin, sonrasında bu hobisini işi haline getirmiştir. Sosyal medya üzerinden gezi notlarını paylaşan Çağrı Şahin, bu paylaştığı değerli bilgiler sayesinde binlerce insanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. İlgisini çektiği bu insanlar zamanla onun büyük bir takipçi kitlesine sahip olmasını sağlamıştır. Her geçen gün paylaşımlarına daha da katkıda bulunan genç fenomen, her gün binlerce beğeni alan fotoğraflar paylaşmaktadır. Yaptığı bu sosyal medya paylaşımlarına ek olarak kendi sitesinde de gezi yazıları yayımlamaktadır. Bu yayımladığı yazılar hakkında detaylı bir başlık daha açmak istiyorum.

Çağrı Şahin Gezi Yazıları

On parmağında on marifet derler ya, bu durum tam da buna karşılık geliyor. Çağrı tüm yeteneklerini sonuna kadar değerlendiriyor ve bunun meyvesini de fazlasıyla yiyor. Her gittiği tatilde görmediği yerleri tercih ediyor ve coğrafi bilgisini bu yönde geliştiriyor. Bu üstün gezi potansiyeli sayesinde, hemen her şarta hakim olan bir coğrafya bilgisi bulunmaktadır. Yazdığı yazılarda da bunu net olarak görebilirsiniz. Kendisi yeni keşfettiği yerlerde özellikle halkı araştırmaktadır. Yaptığı bu araştırmalar sayesinde hiçbir kaynakta olmayan ve halkın ağzından yayılan birçok bilgiyi bizlere sunmaktadır. Halk arasında birçok farklı kaynağa danıştığı için yurt dışına gittiğinde hiç problem çekmemektedir. Kendisi uzun süreli seyahatlerinde bir hayli yabancı dil bilgisi edinmiştir. Yabancı dil konusunda özel olarak da çalışmalar yapmaktadır. Özel çalışmaları neticesinde birçok farklı dilin alt yapısına hakim noktaya gelmiştir.

Çağrı Şahin’in İlgi Gören kıymetli Hobileri Neler?

Çağrı aslına bakılırsa zevk aldığı birçok farklı şeyle ilgileniyor. Bu ilgilendiği hobileri sayesinde hayata daha sıkı bağlandığını belirten Şahin, amatör olarak değil profesyonel olarak ilgilendiği hobilerinde birçok farklı başarıya sahiptir. Kendisi ATV sporları ile ilgilenmektedir. Yurt dışında aldığı teorik ve mekanik eğitimler sayesinde bu araçların motorlarını da tamir edebilecek kadar bilgi sahibidir. Ayrıca çok gezmesinden ötürü her gittiği coğrafyada düzenlenen ATV etkinliklerine de katılımda bulunmaktadır. Dünya’nın hemen her yerinde ilgili spor dalının etkinliklerine katılmıştır.

Bunların yanı sora arabalarla da yakından ilgilenmektedir. Birçok farklı dergi ve internet yayımını takip etmektedir. Bu takip ettiği yayımlara ek olarak her yeni model aracı da deneyimleme fırsatına sahip olmaktadır. Bu deneyimleri ona oldukça büyük deneyimler kazandırmıştır.

Kaynak:  http://cagrisahin.com/

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema