Öne Çıkanlar hakkari ceren iskur kına gecesi KHK

Bu haber kez okundu.

Bez Çanta

Ülkemizde yeni yasa ile beraber alış veriş poşeti ücretli hale gelmiştir. Alış veriş yaptıktan sonra poşete para vermek istemeyen kişiler bez çanta alarak kullanım imkanı bulurlar. Firma çevreci bir firma olduğu için doğaya zarar vermeyen toptan bez çanta üretimi yapar.

Neden Bez Çanta?

Plastik ürünler doğaya ve çevreye büyük ölçüde zarar verir. Plastik ürünlerin doğada yok olması için çok uzun yıllar geçmesi gerekir. Bez çantalar bir defa alınır ve uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Firma her mağaza ve firmaya uygun, o firmanın logosu ve amblemi bulunan bez çanta üretimi yapar. Bir defa almanız yeterlidir. Yumuşak bir dokusu olup kolayca her yere taşıma imkanı sunar. Alış veriş sonrasında rahatça çantanıza yerleştirebilirsiniz. Katlandığı zaman yer kaplamayacağız için her türlü çanta için uygundur.

Bez Çanta Fiyatları  www.netpakambalaj.com ‘ da

Firma bez çanta üretimi yaparak satışını da yapar. Özellikle büyük firmalara firmaya özel olarak toptan üretim yapar. Firmanız için bez çanta üretimi yaptırmak istiyorsanız firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Toptan satışlarda gereken indirim firmalara uygulanır. Bez çanta son zamanlarda plastik poşetlerin yerini almıştır. Eskiye dönüş çevreyi koruduğu gibi cepleri de korumaktadır. Firma istediğiniz baskıyı bez çanta üzerine işler. Büyüklüğüne siz karar verirsiniz. Kulp yüksekliği, çantanın boyutu, derinliği verilen ölçülere uygun olarak yapılır. Firma ile iletişim kurarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema