Öne Çıkanlar van Van Valiliği mehtap ateş Ahmet Nur Çebi transfer yasağı

Bu haber kez okundu.

Baskı İşleri

Firma 2000 yılında kurulmuş bir matbaa ve baskı firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana gelişerek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine yeni baskı makineleri ve deneyimli elemanları vasıtasıyla kaliteli ürünlerin teslimini yapıyorlar.

Baskı Yapılan Ürünler

Firma birçok ürünün baskı ve tasarımını yapıyor. Bu ürünler şunlardır; broşür, katalog, dergi, el ilanı, afiş, cepli dosya, kartvizit, bardak altlığı, bloknot, karton çanta, magnet, masa takvimi, ajanda, zarf, fatura ve kaşe gibi ürünlerdir. Bu ürünleri kurumsal olarak almak isteyenler için basım yaptıkları gibi kişisel olarak alım yapmak isteyenler içinde yapıyorlar. Aynı zamanda promosyon ürünleri konusunda da şirketlere hizmet veriyorlar.

Katalog Baskıları

Firma olarak katalog baskılarında kalitelerini ortaya koyuyorlar. Sipariş edilen tarihten itibaren katalog siparişlerinin teslim süresi 6-7 gün arasında değişmektedir. Ürünleri kargo yoluyla alıcılarına teslim ediyorlar. Ürün kataloglarınız için ürünlerinizin profesyonel ekip tarafından çekilmiş olan fotoğrafları firmaya ulaştırıldıktan sonra tasarım ekipleri tarafından istediğiniz katalog tasarımı yapılıyor. Firmanın katalog fiyatları katalog türleri ve içeriklerine göre değişiklik gösteriyor.

Broşür Baskıları

Firmanın en çok sipariş aldığı ürünlerden birisi broşür baskısı oluyor. Reklam amacıyla kullanılan bu ürünler firmanın indirim ve haberlerini en kolay yoldan alıcıya iletilmesini sağlıyor. Broşürde firmanın özellikleri ve ürün yelpazesi ne kadar doğru anlatılırsa daha çok alıcıya ulaşım sağlanacağından broşür tasarımı ve broşür basımı oldukça önemlidir. Firmayla irtibata geçildiğinde uzman tasarım elemanları sizi en iyi yansıtan reklamı yapmanızı sağlayacak broşürler hazırlıyorlar. Tüm Türkiye'ye kargo ile teslim yapılan ürünlerin basım süresi 4-5 gün arasında değişiklik gösteriyor. Ürün özelliklerine ve adetlerine göre broşür baskı fiyatları değişiklik gösteriyor. Basımı yapılan broşür çeşitleri ise şunlardır; A4 broşürler, A3 broşür, A6 broşür, A2 broşür, A5 broşür, acil broşür ve selefonlu broşürdür.

Kartvizit Baskıları

Firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de kartvizit baskılarıdır. Kartvizitler sizi ve yaptığınız işi tanıtma amacıyla kullanılan kartlardır. Aynı zamanda müşterilerin firmaya iletişimini de kolaylaştırır. Baskı firması olarak kartvizitleriniz sipariş verildikten sonra 3-7 gün arasında elinize Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderiliyor. Ürünlerin fiyatları kartın çeşidine ve boyutuna göre değişiklik gösterirken ucuz olduğu için en fazla selefonlu kartvizitler tercih edilmektedir. Şeffaf olan kartvizitler ise parlak ve daha kaliteli kartvizitlerdir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema