Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

AVİSAR VİDANJÖR

Avisar vidanjör olarak Türkiye deki Pazar ağını geliştirmiş ve halk daha rahat hizmet için bir çok yenilik getirmiştir. Bunların yanı sıra hizmet ağındaki gelişmeler gün geçtikçe artmaktadır.

Hizmetlerimizden bazıları sizler için şöyle açıklayabiliriz.

Ankara Kanal Açma

Kanalizasyon hatlarını tıkanması neticesinde kombine kanal açma vidanjörleri ve robot makineler ile kanal tıkanıklıklarını açıyoruz. Vidanjör aracı ile tazyikli su ile yaklaşık 125 bar ile 250 bar tıkalı olan hatlar açılır. Açılmayan hatlara ile kanal görüntüleme karmaları ile sorun tespit edilir ve ona gör yeniden müdahale edilir ve sorun çözülene kadar uğraşılır ve müşteri mağdur edilmez.

Ankara Logar Temizleme

Büyük şehirlerdeki en büyük sonlardan birisi de kanalizasyon hatlarındaki koku ve su taşkınlardır. Logar içlerinde biriken kum çakıl ve benzeri katı maddeler zamanla koku oluşumuna neden olur. Avisar vidanjör olarak rögar içlerimi kombine araçlarımız ile vakumluyoruz ve daha sonra rögar içlerini tazyikli su ile yıkar dezenfekte ediyoruz.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yeni yapılan konutlarda genellikle inşaat zamanında tuvalet hattına düşmüş olan beton kum kale-kim çimento demir parçası ve benzeri nedenlerle tuvaletleler sıklıkla tıkanır. Binalarda iste tuvalet hatlarına atılan bez peçete ıslak mendil ve bezeri ürünler tuvaletin tıkanmasına neden olama katadır. Avisar vidanjör ekibi bu sorunlarını çözmede Anakaranın en öncü firması olması hasebiyle tıkanıklıkları kırmadan dökmeden kameralı görüntüleme yaparak arızayı noktasal tespit eder ve tıkanıklığı yaklaşık 15 dakika içinde kanal açma robotları ile açar.

Diğer başka hizmetlerimiz ise şöyledir.

+ Kanal temizle                                                +kanal görüntüleme

+Vidanjör hizmet                                            +Vidanjör Kiralama

+Lavabo Tıkanıklığı açma                              +Logar Tıkanıklığı Açma

+fosseptik Kuyu Temizleme                       +Mutfak Tıkanıklığı Açma

Teknolojik gelişmelerin takipçisi olduğumuz ve bu doğrultuda yenilikler yapan  Avisar Vidanjör ailesi 7/24 hizmet vermekte olup saat gün zaman farkı gözetmeden sizin yanınızdadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema