Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Armağan Oyuncak Nasıl Bir Şirkettir?

Armağan Oyuncak Nasıl Bir Şirkettir?

Özellikle İstanbul'da ikamet eden ailelerin en çok tercih ettiği oyuncak mağazalarından birisi olan Armağan isimli oyuncak şirketi, 30 yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmet veriyor. Oldukça büyük marka olarak nitelendirilen firmalar ile önemli işbirlikleri gerçekleştirerek büyümeye devam eden şirket, hizmetlerini dijital dünyaya taşıyarak lisanslı oyuncakların perakende satışı yapmaya başlamıştır.

Armağan Oyuncak Kargo ve Teslimat Süreci

Sektörden elde ettiği bilgi ve deneyimi müşterileri buluşturan ve müşteri memnuniyeti ilkesini temel alan politikalar doğrultusunda çalışmalarını şekillendiren şirket yönetimi, işinde son derece profesyonel çalışanlar ile birlikte müşterilerine hizmet sunuyor. 2005 ve 2006 yıllarında büyüme kararı alan şirket, İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye'ye lego gibi oyuncakların gönderimine başlamıştır. Dünyanın önde gelen oyuncak markalarının satışını gerçekleştiren web adresi barbie oyuncaklardan peluş oyuncaklara kadar pek çok seçeneği müşterilerine sunuyor. Sipariş süreci tamamlanan oyuncaklar, aynı gün kargoya verilmekle birlikte en fazla 1 ve 3 iş günü içerisinde adrese teslim ediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema