Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Arıtma ve İzolasyon Hizmetleri

Su içerken zehir içmeyin. Su depoları belirli periyotlarla temizlenmesi gereken yerlerdir. Su deposu temizliği sağlık için çok önemlidir. Su depoları aktif olarak kullanılmasa bile su kesilmesi arızalarına karşı kullanılan yerlerdir. Su depolarında su sirkülasyonu olmadığı için bakteri ve virüsler su içinde birikebilir. Bekleyen su yosun tutar ve içinde kir biriken hastalıklara davetiye çıkarır. Firma su deposu temizleme hizmeti verir.

Bu hizmet profesyonel teknik ekip tarafından verilir. Kullanılan malzemeden işi yapacak personele kadar her şey yasalar çerçevesinde yapılır. Hizmeti veren personelin portör muayeneleri zamanında yapılır ve hijyen kavramı korunur. Firma aynı zamanda ozonla sebil temizliği hizmeti de verir. Ozon kullanılmasının nedeni ozonun en dirençli bakterileri bile yok etme özelliğine sahip olmasıdır.

Türkiye genelinde her ilde üstün kalite hizmet almak isterseniz firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firma müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Uygunluk ve kalite belgelerine sahiptir ve Avrupa birliği akreditasyon şartlarına uygun olarak hizmet verir. Yapılacak işlem öncesi müşteri bilgilendirilir ve uygulanacak işlemin sırası belirlenir.

Su Deposu İzolasyonu

Su depoları suyu depo halinde muhafaza eden yerlerdir. Her su deposunun izolasyon malzemesi farklıdır. Paslanmaz çelik, plastik, beton, fayans, sıva, saç bunlardan bazılarıdır. Su depoları zaman için de aşınmaya uğrar. Metal su depolarında en sık paslanma görülür. Zaman içinde kaçaklar oluşarak su depoda durmaz. Ayrıca paslanma, küflenme gibi nedenlerden dolayı hastalık oluşumuna neden olur. Firma özellikle pvc membran kaplama yapar. Bu izolasyon yöntemi su kaçaklarını önlemede çok etkilidir.

Plastik depolarda izolasyon işlemi yapılmaz, yapılsa dahi tutmaz. Firma su deposu izolasyon işlemi yapmadan önce ayrıntılı olarak inceleme yapar. Su deposuna en uygun yöntem belirlenir ve uygulama aşamasına geçilir. İzolasyon öncesi su deposu temizliği bazı ekipmanlar ile yapılır. Su deposu izolasyon işlemi spesifik bir hizmet olduğu için deneyimli ve tecrübe sahibi bir firmadan hizmet almanız gerekir. Firma bu konuda tecrübe sahibi olup yüksek kalite hizmet sunar.

Soğutma Kulesi Temizliği

Soğutma kulesini büyük klimalar gibi düşünebiliriz. İçinde ki suyun buharlaşmasını sağlayarak soğuk havayı muhafaza eder. Soğutma kulesi üretim tesislerinde sıklıkla kullanılır. Su kulesinin mekanizmasında havuzlar vardır. Bu havuzların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Düzenli yapılmayan temizlik su kulesi içinde oluşan bakterilerin dışarıya verilmesine neden olur. Ortama yayılan bakteriler başta solunum yollarında birçok hastalığa neden olur. Firma soğutma kulesi içinde bulunan tüm boruları ve filtreleri dezenfekte eder. Havuz kısmı temizlenir ve montajı yapılarak teslim edilir. Firma bu işlemi yaparken son teknolojik cihazlar kullanılır. Sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir ortam için firma ile iletişime geçerek bu hizmeti alabilirsiniz.

Su Deposu Temizliği

Su depoları sadece acil durumlarda kullanıldığı için gereken önemin verilmediği alanlardır. Su deposunda ki su içilmez sadece ev işlerinde kullanılır anlayışı nedeniyle su deposu temizliği ihmal edilir. Evlerde kullanılan su kirli olursa temizlik yapmanın amacı olmaz ve daha çok kirlenmeye neden olur. O yüzden evlerde ve iş yerlerinde bulunan su depoları düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Direk güneş ışınlarına maruz kalan su depoları diğer depolara göre daha çabuk yosun tutar.

Firma su deposu temizliği yapmadan önce su deposunu güneşten korumak için önlem alır ve daha sonra dezenfeksiyon işlemine geçer. Su deposu temizliği için gerekli belge ve evraklara sahip bir firmadır. Firmada verilen her hizmet iş güvenliği kurallarına uygun olarak verilir. İş güvenliği belgelerine sahip firma çalışanlarına ve müşterilerine karşı davranan bir firmadır. Güvenlik önlemleri alınmadan hiç bir işlem yapılmaz.

Su Tesisatı Temizliği

Su boruları temizliği su deposu hizmeti ile sunulmalıdır. Su deposu temizlenmezse borulara verilen suda kirli olacaktır ve temizlenen boruların tekrar kirlenmesine neden olacaktır. Her binanın su tesisatı farklı malzemeden yapılır. Firma su boruları temizliği yaparken su borusunun cinsine dikkat eder. Metal borular zaman içinde aşınır ve paslanır. Paslanan borulardan ağır metaller suya karışır. Metal borularda su boruları temizliği çok iyi sonuç vermez. En sağlıklı olan metal boruların değiştirilerek plastik borular takılmasıdır. Plastik borular kolaylıkla temizlenir. Firma su borularını temizlerken basınçlı cihazlar kullanır. Bu sayede boru içinde biriken artıklar, yosunlar temizlenmiş olur. Firma deneyimli personeli ve uygun malzeme kullanımı ile sağlıklı bir hizmet bir sunar.

Havuz Ve Denge Tankı Temizliği

Toplu alanlarda kullanılan havuzlar çok kirlidir. Özellikle tatil kentlerinde kullanılan havuzlar bir çok çeşit insanın beraber kullandığı alanlar olduğu için mikrop yuvasıdır. Havuzları sadece klor ile temizlemek yetmez. Belirli aralıklarla derinlemesine bir temizlik yapılması mantar ve bakteri üremesini engeller. Firma havuz suyunu boşalttıktan sonra dezenfektan madde belirli bir süre havuz içinde bekletilir. Daha sonra basınçlı aletler ile gereken temizlik yapılır. Havuz dezenfektan maddeden arındırılır ve teslim edilir. Yapılan tüm işlemler rapor şeklinde hazırlanır ve müşteriye sunulur.

Su Sebilinin Ozon İle Temizliği

Su sebili her evde bulunan cihazlardır. Sıcak ve soğuk su ihtiyacını anında karşılayan bu cihazlar düzenli olarak temizlenmezse hastalıklara davetiye çıkarır. Su sebili temizliği için kullanılan en ideal malzeme ozondur. Ozon maddesi suda çözünerek oksijen halini alır. Oksijen birçok bakterinin yok olmasını sağlayan ve üremesini engelleyen bir elementtir. Su sebillerinde sıcak ve soğuk suyun toplandığı havuzlar vardır. Su sürekli sirkülasyon halinde olsa dahi bir kısım su bu havuzlarda bekler.

Zaman içinde bekleyen su içinde bakteri oluşur ve tortular dibe çöker. Su sebili suyu devir daim yaparken bu su karışır. O yüzden su sebillerinin düzenli olarak tüm parçaları sökülüp iyice temizlenmelidir. Çöken tortular ve artıklar havuz kısmından alınmalıdır. Her firma bu hizmeti verebilir önemli olan kullanılan maddedir. Firma İSO kalite belgesine sahiptir. Aynı zamanda ozonlama belgesi dahilinde bu hizmeti verir. Su sebili temizliği hizmeti almadan önce firmanın tüm kalite ve yapabilir belgelerini sorgulamanız profesyonel bir hizmet için gereklidir.

Uzman İnceleme Hizmeti

Firma profesyonel hizmet ilkesi ile yola çıkan bir firmadır. Verilecek her hizmetten önce ve sonra uzman inceleme hizmeti alabilirsiniz. İşlem öncesi işlemin detaylarını uzman inceleme hizmeti ile öğrenmek mümkündür. Örnek verecek olursak su deposu temizliği işlemlerinde uzman inceleme hizmeti ile depoda var olan çatlaklar, kaçaklar belirlenir ve rapor edilir. Müşteriye sunulan raporda müşteri isteği doğrultusunda iki işlem birden uygulanır. Uzman inceleme hizmeti ile iş sırasında yaşanacak sıkıntılar yaşanmaz.

Firma personeli temizlik yapılacak alanı önceden ziyaret eder ve işlemin ayrıntılarını belirler. Uzman inceleme hizmeti profesyonelliğin ilk adımıdır. Firmanın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak için firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Kalitenin ve profesyonelliğin simgesi olan firma sektörde lider konumdadır. Güler yüzlü personeli ve tecrübeli ekibi ile günün her saatinde arayarak hizmet talep etmeniz mümkündür.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema